News

« wróć

Natura Siberica przyznaje pierwszą w historii konkursu nagrodę specjalną „True Beauty Nature”

2021-09-13

Już 17 września, w Łodzi, odbędzie się polski finał jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie fashion. Konkurs The Look Of The Year jest najstarszym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem modowym na świecie. Organizowany od ponad 30 lat jest przepustką do kariery w modelingu. W tym roku, po raz pierwszy, Natura Siberica postanowiła przyznać nagrodę „True Beauty Nature”. Nagrodę, która jest uznaniem dla naturalności.

Podczas tegorocznej polskiej edycji modele oraz modelki będą prezentować kreacje znanych polskich projektantów. Dodatkowym wydarzeniem, będzie przyznanie po raz pierwszy w historii konkursu, nagrody specjalnej “True Beauty Nature” od marki Natura Siberica. 

Uczestnictwo w konkursie to dla wielu modeli oraz modelek przepustka do świata mody. Jednak, żeby odnieśli sukces, muszą się wyróżnić z tłumu. I nie chodzi tu tylko o piękno zewnętrzne. Tak samo ważna jest silna osobowość, charyzma i determinacja. Natura jest nieodłącznym elementem naszego życia. Z biegiem czasu coraz bardziej ją doceniamy i wypełnia ona coraz to więcej dziedzin naszego życia. Trend powracania do natury widoczny jest w ostatnim czasie szczególnie w branży modowej oraz kosmetycznej. Nic dziwnego. Natura oznacza piękno i niepowtarzalność. Natura to siła i dzikość, a jednocześnie spokój i indywidualizm. Za to świat mody i kosmetyków pokochał naturę. Za to, że pozwala nam wyrażać siebie. 

Świat fashion stawia na naturalne kolory i materiały, natomiast branża beauty na naturalne składy i efekty. Dzięki temu, możemy podkreślać to co w nas piękne i charakterystyczne. Możemy swobodnie wyrażać swój nastrój i emocje. Nie musimy się już zakrywać i maskować - możemy od tego odetchnąć. Naturalność jest teraz w cenie. 

Świat mody jest swoistą Syberią. To właśnie ta analogia, skłoniła markę Natura Siberica do stworzenia i przyznania nagrody specjalnej. "True Beauty Nature” to wyróżnienie dla debiutantów, których piękno, dzikość oraz pasja do modelingu są w stanie pokonać wszystkie przeciwieństwa.

Laureaci konkursu "True Beauty Nature” będą mieli możliwość współpracy przy kampanii najnowszej serii do włosów. Hair Evolution jest pierwszą profesjonalną linią kosmetyków naturalnych a jej premiera odbyła się w tym roku w drogeriach Hebe. Tak jak wszystkie nasze kosmetyki, tak również i ta seria stworzona została z syberyjskiej roślinności. Doceniamy jej piękno, dzikość oraz wytrwałość, dlatego dokładnie tego samego będziemy szukać w finalistach konkursu The Look Of The Year. Chcemy by zwycięzca odznaczał się takimi samymi unikatowymi cechami. Piękno wewnętrzne powinno iść w parze z pięknem zewnętrznym, dlatego też, szukamy osoby, której atutem będą piękne i zdrowe włosy. Chcemy wspólnie stworzyć kampanię, w której unikalność naszych produktów będzie współgrała z osobowością i wyglądem zwycięzcy. Chcemy, aby była to osoba, która urzeka naturalnością i klasą jednocześnie onieśmielając swoją dzikością oraz pięknem.- mówi Maciej Gromek brand manager Natura Siberica 

Linia Hair Evolution zawiera w sobie całą gamę profesjonalnych produktów takich jak szampony, odżywki, maski, peelingi czy tonik, które zadbają o kondycję skóry głowy oraz włosów. Znajdziemy w niej serie do włosów suchych, farbowanych czy kręconych. Szeroki wybór pozwala dopasować produkty nawet do najbardziej wymagających włosów. Wszystkie kosmetyki z tej linii znajdziesz wyłącznie w drogeriach Hebe: https://www.hebe.pl/search?lang=pl_PL&q=hair+evolution. 

Natura Siberica to marka kosmetyków naturalnych produkowanych w Unii Europejskiej ze składników roślinnych pochodzących z Syberii. Formuła produktów oparta jest na starannie wyselekcjonowanych i przygotowanych ekstraktach i olejach roślinnych. To jedyna marka na świecie stosująca olej syberyjski (z nasion Sosny Syberyjskiej Pinus Sibirica), jako delikatną bazę dla wszystkich kremów, odżywek i szamponów. Wykorzystuje różnorodne zioła, rośliny i jagody z Syberii, z których wiele jest nieznanych w pozostałych rejonach świata. 

Rośliny syberyjskie wykorzystywane do produkcji kosmetyków Natura Siberica hodowane są na certyfikowanych farmach organicznych (UE 834/07) lub pozyskiwane są metodą dzikich zbiorów. Większość z nich posiada również certyfikaty głównych europejskich stowarzyszeń ekologicznych: ICEA (Włochy), Ecocert (Francja), BDIH (Niemcy) czySoilAssociation (Anglia). 

Natura Siberica rozumie i szanuje dziką naturę Syberii. Bezpiecznie ekspiruje jej najdalsze zakątki. Korzysta z wiedzy zielarskiej rdzennych mieszkańców Syberii. Wie jak sadzić zdrowo i korzysta z tej wiedzy na farmach organicznych. Dba o ludzi i dziką naturę. Daje piękno zrodzone z natury i wzbogacone wiedzą ekspertów biotechnologów i kosmetologów. Natura Siberica kieruje produkty do osób, które celebrują każdy dzień swojego życia, chcą dbać o siebie i swoich najbliższych, dają sobie to co najlepsze, kupują mniej, ale wartościowo, kochają zdrowe odżywianie, często z poszanowaniem życia zwierzą, uważnie wybierają z bogatej oferty produktów, uwielbiają podróże i eksplorowanie dzikiej natury, są wrażliwe na aspekt eko, wybierają marki, bliskie ich filozofii życia.

https://naturasiberica.com.pl/

 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >