News

« wróć

Fashion Week z udziałem uczestników The Look Of The Year

2023-10-11

14 października w Manufakturze w Łodzi odbędzie się Fashion Week. W pokazach mody wezmą udział uczestnicy The Look Of The Year. Podczas wydarzenia odbędzie się także kontynuacja kampanii "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline" oraz konkurs #RealLookChallenge!

 

Tegoroczny Fashion Week w Manufakturze organizuje agencja IGO-ART. Wydarzenie odbędzie się 14 października w godzinach od 12:00 do 21:00. Co się będzie działo?

 

Czekają nas przeróżne pokazy mody - moda dziecięca, sportowa, street fashion, smart casual, bielizny, pokaz kolekcji premium Manu Exclusive, kolekcja wieczorowa, a także pokaz mody Aleja Gwiazd Projektantów. We wszystkich pokazach wezmą udział uczestnicy The Look Of The Year, w tym tegoroczni zwycięzcy.

 

Podczas wydarzenia poruszymy wiele tematów prospołecznych. Już o godzinie 12:30 odbędzie się spotkanie nawiązujące do kampanii "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline". Będziemy rozmawiać o samoakceptacji oraz wpływie mediów społecznościowych. O godzinie 13:25 Miss Polonia 2023, Ewa Jakubiec przeprowadzi spotkanie w związku z różowym październikiem oraz profilaktyką raka piersi.

 

Tego dnia odbędzie się także wyjątkowy konkurs #RealLookChallenge. Na czym będzie polegał? Profesjonalny stylista pomoże chętnym dobrać stylizację, która będzie najlepiej pasować i oddawać charakter stylizowanej osoby. Następnie przygotujemy nagranie z metamorfozą w Instastrefie, które uczestnicy opublikują na swoich profilach społecznościowych z odpowiednimi hasztagami. Do wygrania są 3 karty podarunkowe do Manufaktury o łącznej wartości 1000 zł!

 

To jeszcze nie koniec atrakcji... Odbędą się także występy taneczne, warsztaty upcyclingowe z Angeliką Witek, a także lekcja chodzenia po wybiegu z Marceliną Zawadzką. Na miejscu będzie stworzona także strefa Gwiazd, w której będzie można dostać autograf od Klaudii El Dursi, Marceliny Zawadzkiej, Ewy Jakubiec i Angeliki Witek

 

Czekamy na Was już w tą sobotę!

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >