Uczestnicy

« wróć

9. NATALIA

2018-08-14

Zagłosuj na Natalię! Wyślij sms o treści LOOK.9 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mając 10 lat opuściłam dom rodzinny i w rezultacie internat nauczył mnie samodzielności. Szkoła baletowa dała mi możliwość poznania ruchu własnego ciała, a szkoła muzyczna pomogła mi pokazywać piękno, które drzemie nie tylko w ludziach. Od września idę do liceum filmowego w Warszawie. Od dziecka interesuje się modą, zdrowym odżywianiem, a moją przyszłość wiąże z aktorstwem i modelingiem.

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... od najmłodszych lat interesuję się modelingiem, konkurs ten pozwoli mi rozpocząć przygodę ze światem mody.

Idealna modelka to ... osoba oryginalna, o wyróżniającej się urodzie, pewna siebie, samodzielna oraz ambitna. Modelka powinna przyjmować krytykę i stawiać czoła wyzwaniom.Inspiruje mnie ... Anja Rubik, która jest nie tylko światowej sławy modelką, ale również osobą która popularność w mediach wykorzystała aby promować dobro.

Moim największym marzeniem jest ... w Fashion Week w Miami z motywem przewodnim jakim są stroje kąpielowe. Modelka nie powinna wstydzić się swojego ciała, a ciągła praca nad swoją sylwetką daje mi satysfakcję. 

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... nie traktuje tego konkursu jako przygody, jest to moja wielka szansa, na którą czekałam od najmłodszych lat i jestem pewna, że w pełni będę związana z modelingiem. Czuje się jak ryba w wodzie przed obiektywem i uwielbiam pracować z ludźmi.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >