Uczestnicy

« wróć

8. ARTEM

2018-08-14

Zagłosuj na Artema! Wyślij sms o treści LOOK.8 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 22 lata i mieszkam na co dzień w Warszawie. Aktualnie jestem po studiach magisterskich, obroniłem się w lipcu. Moją specjalnością jest marketing i PR, dlatego przywiązuję tak dużo uwagi do mediów społecznościowych, lubię dobry kontent, a także klarowne, czytelne i mające sens opisy. Pracuję w hotelarstwie. Jestem recepcjonistą hotelu światowej sieci Radisson Blu w Warszawie. Bardzo lubię komunikację z ludźmi z całego świata, uwielbiam poznawać ich kultury i tradycje. Stąd właśnie bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Mówię też biegle w języku ukraińskim i rosyjskim, znam podstawy niemieckiego. Moją największą pasją jest modeling. Zajmuję się nim hobbystycznie od 5 lat.  Miałem okazję już trochę zwiedzić świat i ciągle mi mało. Chcę odkrywać coraz dalsze i jeszcze bardziej fascynujące destynacje. W większości przypadków sam sobie organizuję wyjazdy i dbam o każdy szczegół, co sprawia mi jeszcze większą frajdę. 

stylizacje. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ ... uważałem, że to jest ten czas żeby dać o sobie znać i zostać zauważalnym w branży modelingu. Udział ten jest wspaniałym startem dla ogólnopolskiej, a także międzynarodowej kariery, co zdecydowanie należy do jednych z moich największych celów.

Idealny model to ... taka osoba, która odczuwa ogromną satysfakcję ze swojego zawodu. Praca dla niego to czysta przyjemność, nowa rola, w jaką musi się wcielić. Modeling bardzo często graniczy z aktorstwem. Kampanie reklamowe czy różnego rodzaju spoty filmowe jak najbardziej się zaliczają do pracy modela. Prawdziwy model zawsze wykona swoją pracę w 100%, profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem, bez żadnych wyrzeczeń czy narzekań, a także dbając o dobro marki, z którą współpracuje. Modeling to wbrew pozorom niełatwy zawód, wymagający dużo wysiłku i starań. Nie zawsze jest kolorowo. Tylko nieliczni mogą sobie z tym poradzić, cały czas podnosząc sobie poprzeczkę i pracując nad sobą. Idealny model to właśnie taki model, który mimo wszystko da radę wspiąć się na drabinę sukcesu. 

Inspiruje mnie ... amerykański aktor i reżyser filmowy Tom Cruise. Począwszy od 16-go roku życia coraz częściej słyszę, że jestem do niego podobny. Wstyd się przyznać, ale wtedy nawet nie wiedziałem kto to. Stopniowo zapoznawałem się z jego dużym talentem, oglądając większość filmów z jego udziałem. Jestem pod wrażeniem jego świetnej gry aktorskiej. Tom Cruise jest idealnym przykładem na to, że ciężka praca i dążenie do celu tworzą cuda. Jego międzynarodowa kariera i rozpoznawalność na całym świecie o tym doskonale świadczą. 

Moim największym marzeniem jest ... udział w pokazie mody dla takich projektantów jak Alexander Wang czy Christopher Kane. Jeśli chodzi o kampanie reklamowe, to zdecydowanie marzy mi się współpraca z Tylerem Shieldsem, który kilkukrotnie pracował dla Vogue, Interview oraz Harper's Bazaar. Z fotografów z kolei bardzo mnie inspiruje Damon Baker. Na pewno chciałbym stanąć przed jego obiektywem.  

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... marzy mi się dostojnie zaprezentować Polskę na międzynarodowej arenie i w konsekwencji zrobić światową karierę. Czuję w sobie dużo siły i motywacji. To jest moje "pięć minut". Najważniejsze jest to, żeby wygrać z samym sobą, pokonać własne lęki, pozbyć się ograniczeń. Walka z samym sobą to najtrudniejsza walka. Stawiam sobie za zadanie jak najlepiej wypaść i być z siebie zadowolonym.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >