Uczestnicy

« wróć

7. ELENA

2018-08-14

Zagłosuj na Elenę! Wyślij sms o treści LOOK.7 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie:  W tym roku zaczynam naukę w technikum na kierunku hotelarstwa. W wolnym czasie rysuję i gotuję. Interesuję się lekkoatletyką. Sport nauczył mnie walki i motywacji. Urodziłam się we Włoszech, a mieszkałam w Chorwacji i dzięki temu mówię również w tych językach. 

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… aby spróbować swoich sił.  
 
Idealna modelka… powinna wyróżniać się od innych, być interesująca i przyciągać uwagę. Powinna być cierpliwa, wytrwała i szybko przystosowywać się do różnych sytuacji. 
 
Inspiruje mnie ... Valentino Garavani już od 60 lat zachwyca miliony ludzi na świecie. Valentino zawsze potrafił dotrzeć do każdej kobiety, jako jeden z niewielu projektantów wiedział czego dokładnie oczekuje kobieta. Jego projekty zawsze będą w modzie i każda kobieta niezależnie od urody czy sylwetki będzie wyglądać fascynująco i kobieco w projektach Valentino. Chodź odszedł już na emeryturę pozostaje moją inspiracją.  
 
Moim największym marzeniem jest ... wziąć udział na Fashion Week w Mediolanie, przynajmniej u jednego włoskiego projektanta. 
 
Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ … Jestem zmotywowana, szybko się uczę, stres potrafię zamienić w walkę do działania, władam 3 językami, mam dobrą orientację w terenie, jestem komunikatywna i potrafię słuchać. 
 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >