Uczestnicy

« wróć

6. MATEUSZ

2018-08-14

Zagłosuj na Mateusza! Wyślij sms o treści LOOK.6 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem uczniem drugiej klasy liceum ogólnokształcącego w Częstochowie o profilu biologiczno-chemicznym. Pięć lat trenowałem piłkę siatkową, a obecnie uczęszczam na treningi piłki nożnej. Wolny czas lubię spędzać ze znajomymi.

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… chciałem spróbować swoich sił w modelingu, a myślę, że ten konkurs to świetna okazja do zaistnienia w świecie mody.  

Idealny model… to osoba, która jest pewna siebie i nie boi się wyzwań, która dąży do swojego celu i pomimo wszelkich przeciwności które staną jej na drodze postara się go zrealizować nie patrząc na innych. 

Inspiruje mnie… Noah Mills. Podziwiam go za to, że od początku swojej kariery pracował u boku najlepszych projektantów. Brał udział w licznych pokazach i sesjach zdjęciowych, dzięki którym później miał możliwość stać się twarzą wielu prestiżowych domów mody.

 

Moim największym marzeniem jest… wzięcie udziału w Fashion Week, ponieważ jest to jest to najważniejsze wydarzenie w branży mody oraz pracować u boku najlepszych projektantów.

 

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ…  myślę, że jestem w stanie podołać tej ciężkiej drodze, która czeka każdego poważnego modela oraz zaliczam się do grona tych, którzy nigdy się nie poddają i dążą do swojego celu.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >