Uczestnicy

« wróć

5. ZOFIA

2018-08-14

Zagłosuj na Zofię! Wyślij sms o treści LOOK.5 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Od września zaczynam naukę w liceum w klasie lingwistycznej, angielsko-hiszpańskiej. Uwielbiam uczyć się języków obcych i korzystać z nich podczas częstych podróży zagranicznych z rodzicami. W wolnym czasie jeżdżę konno, trenuję swojego psa, gram na perkusji i chętnie spotykam się ze znajomymi.

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... już od ponad dwóch lat interesuję się modelingiem i chciałam spróbować swoich sił w tym konkursie oraz zobaczyć jak naprawdę wygląda praca modelki. Dodatkowo wiedziałam, że poznam nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Idealna modelka ... powinna być zdyscyplinowana, bezproblemowo współpracująca z fotografem czy reżyserem pokazu, uprzejma, ale pewna siebie oraz chętna do pracy. Jeżeli chodzi o wygląd to uważam , że jej sylwetka musi być szczupła, ciało wysportowane, a twarz, włosy i paznokcie zadbane. 

Inspiruje mnie ... Karolina Pisarek, ponieważ mimo, że nie ma ona odpowiedniego wzrostu do bycia modelką to dzięki pozytywnemu nastawieniu i ciężkiej pracy udało jej się osiągnąć duży sukces w świecie mody.  

Moim największym marzeniem jest ... udział w pokazie Chanel. Bardzo podoba mi się fakt, że Gabriella pokazała kobietom, że ubrania bez ozdób o prostych, sportowych krojach mogą wyglądać dobrze. Bardzo chciałabym wziąć również udział w kampanii firmy Pinko. Podobają mi się ich nietypowe ubrania oraz torebki, które od razu przykuwają uwagę. 

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... biorąc udział w eliminacjach, półfinale oraz sesji miałam ogromną przyjemność podczas pracy z makijażystą, stylistką i fotografem. Nie spodziewałam się, że tak potoczy się ta przygoda, która stała się spełnieniem marzenia 10 letniej Zosi o byciu modelką. Bo to ja właśnie kilka lat temu oglądając pokaz mody na żywo powiedziałam rodzicom, że urodziłam się przecież po to aby zostać modelką.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >