Uczestnicy

« wróć

3. ELIZA

2018-08-14

Zagłosuj na Elizę! Wyślij sms o treści LOOK.3 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Na co dzień uczęszczam do liceum ogólnokształcącego do klasy o profilu prawnym. Od września będę maturzystką. W wolnym czasie sprawdzam czas z przyjaciółkami. Kiedy jestem sama w domu to śpiewam. Bardzo lubię siatkówkę i jak tylko jest okazja to gram ze znajomymi w formie rozrywki. Moimi głównymi zainteresowaniami jest moda i makijaż. Potrafię się cieszyć z bardzo małych rzeczy co uważam, że jest jedną z moich najlepszych cech charakteru.

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ... mama mnie bardzo zachęciła. Od początku wierzy we mnie i bardzo mi kibicuje.

Idealna modelka to... powinna mieć przynajmniej 175 cm wzrostu, powinna być szczupła ,ale też nieprzesadnie. Powinna być pewna siebie, ale nie powinna przesadnie być w siebie wpatrzona, ponieważ takie osoby zazwyczaj są źle odbierane . Pozytywne nastawienie także jest istotne. Powinna być odważna, zdystansowana, z poczuciem humoru. 

Inspiruje mnie... Candice Swanepoel - Aniołek Victoria's Secret, ponieważ jest kobietą, która ma swoje zdanie i nie przejmuje się tym co inni o niej powiedzą.

Moim największym marzeniem jest... pojawienie się na pokazie Victoria's Secret, podoba mi się atmosfera tego wydarzenia.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... w ten sposób udowodniłabym sobie i innym, że warto spełniać marzenia, wierzyć w siebie i próbować swoich sił w różnych dziedzinach.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >