Uczestnicy

« wróć

20. MICHAŁ

2018-08-14

Zagłosuj na Michał! Wyślij sms o treści LOOK.20 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 20 lat i pochodzę z Poznania. W związku z tym, całe moje życie toczy się właściwie w tym mieście. Tutaj ukończyłem technikum gastronomiczne i zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, jakim jest między innymi zdrowy styl życia, od października będę studiować dietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym. Odskocznią od miejskiego zgiełku jest dla mnie łucznictwo olimpijskie, które trenuje od 10 lat. 

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... już od dawna chciałem spróbować swoich sił w modelingu. Myślę że nigdy nie zgłosiłbym się do typowej agencji, kiedy jednak podczas castingu w galerii zostałem zauważony, poczułem wiatr w żaglach! Dałem sobie szansę i postanowiłem zaryzykować. Jak dotąd niczego nie żałuję, a ten międzynarodowy konkurs zapewni mocny start w świecie mody, zarówno mi jak i innym finalistom. Od nas będzie zależeć jak potoczą się nasze kariery.

Idealny model ... nie tylko nienaganny, zadbany wygląd, ale przede wszystkim osobowość, która dąży do jak najlepszych efektów swojej pracy. Idealny model dla mnie powinien być charyzmatyczny, zdeterminowany i gotowy postawić wszystko na jedną kartę. Nawet najtrudniejsze wyzwanie nie  powinno go zniechęcać, a wręcz na odwrót, im trudniej tym większą satysfakcję ze swojego działania powinien odczuwać.

Inspiruje mnie ... Dominik Sadoch. Jest on top modelem z Polski, który odniósł międzynarodowe sukcesy, między innymi zamykał pokaz Louis Vuitton AW18. Mimo młodego wieku, cechuje go dojrzałość, profesjonalizm i pełna koncentracja na wyznaczonym zadaniu.

Moim największym marzeniem jest ... udział w pokazie włoskiego domu mody „Moschino”. Bardzo inspirują mnie odważne i niebanalne projekty Jeremiego Scotta. Zachwyca mnie jego twórczość, która często jest nieszablonowa i wychodzi ponad schematy. Uważam, że jest to marka, o której jeszcze nie raz będzie głośno. 

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... wiem, że dojrzałem aby w pełni wykorzystać daną mi szansę, którą niewątpliwie jest zwycięstwo w tym konkursie. Uważam, że mam predyspozycje do zawodu modela. Poprzez moją plastyczność i umiejętność dostosowania się do najtrudniejszych warunków poradzę sobie z różnymi wyzwaniami, a wygrana otworzy mi szeroko drzwi do świata mody.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >