Uczestnicy

« wróć

2. JAKUB

2018-08-14

Zagłosuj na Jakub! Wyślij sms o treści LOOK.2 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Na co dzień uczę się w Technikum Ekonomicznym, na kierunku organizacji reklamy. Weekendami sobie dorabiam, by móc miło spędzać czas i odciążyć rodziców, a także chodzę na siłownię. Lubię spacerować, podróżować, zwiedzać i jeździć na koncerty. Interesuję się sportem, światem mody oraz podróżowaniem po świecie.

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ ... jest we mnie spora dawka motywacji i zawziętości, by spełniać marzenia. Zostanie modelem jest moim marzeniem, chcę podróżować, poznawać ludzi i robić to co kocham, dlatego wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR.

Idealny model to ... osoba o wyjątkowej osobowości, osoba ambitna i odważna, pełna optymizmu i zarażająca nim innych, osoba otwarta na świat i na ludzi. Musi być wszechstronny i zawsze chętny do działania, jeśli jego uroda i sylwetka sprawiają, że wyróżnia się i przyciąga uwagę innych ludzi, wówczas jest to model idealny.

Najbardziej inspiruje mnie ... Calvin Klein, ponieważ zbudował wszystko od zera, wyrażając w tym wszystkim siebie, a ubrania sprzedawane pod jego nazwiskiem do dziś zachwycają ludzi na całym świecie.

Moim największym marzeniem jest ...  pójść w pokazie marki Calvin Klein, ponieważ uważam jej historie i ogólny zamysł za coś szczególnego w świecie mody, charakteryzujące się wysoką klasą i świetnym designem.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR ponieważ ... wtedy otworzyłaby się przede mną zupełnie nowa ścieżka rozwoju, ścieżka którą chcę iść i się spełniać w tym co lubię robić, zgłębiać tajemnice świata poprzez podróże, poznawanie najróżniejszych kultur i osobowości, ale także poznawać samego siebie, rozwijać swoją osobowość poprzez nowe bodźce i odkrywać siebie w różnych wydaniach.

 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >