Uczestnicy

« wróć

19. WIKTORIA

2018-08-14

Zagłosuj na Wiktorię! Wyślij sms o treści LOOK.19 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Chodzę do Technikum Logistycznego. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki, spędzać czas z przyjaciółmi, oglądać ciekawe filmy. Interesuje się modelingiem, modą, makijażem. 

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... od paru lat się interesuje modelingiem i zawsze marzyłam żeby zostać modelką. Więc gdy dowiedziałam się o Waszym castingu to nie było szans żeby mnie tam zabrakło.

Idealna modelka to... szczupła, wysoka, nieprzeciętnej urody. Cechy charakteru modelki: wewnętrzna motywacja, inteligencja, odwaga, otwartość na innych ludzi, łatwość w nawiązywaniu znajomości, cierpliwość, zdyscyplinowanie, zorganizowanie, miła, uprzejma, gotowa do ciężkiej pracy. Wydaje mi się że z tymi cechami każda modelka sobie poradzi w tym trudnym zawodzie

Inspiruje mnie ... Anja Rubik.  W świecie modelingu osiągnęła bardzo dużo i chociaż było trudno, i wiele razy chciała się poddać to nigdy tego nie zrobiła.

Moim największym marzeniem jest ... wziąć udział m.in. w pokazie Victoria’s Secret, Givenchy czy Moschino, ponieważ uwielbiam te marki i ich produkty.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... jestem wysoka, szczupła mam oryginalną twarz i większość cech charakteru, które wymieniłam. Po za tym pragnę tego i chciałabym zrobić międzynarodową karierę w świecie modelingu.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >