Uczestnicy

« wróć

18. KAMIL

2018-08-14

Zagłosuj na Kamila! Wyślij sms o treści LOOK.18 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Na co dzień pracuję i zdobywam doświadczenie w handlu, natomiast od tego roku planuje rozpocząć naukę na uczelni modowej w Warszawie. Wolny czas spędzam spotykając się z moimi przyjaciółmi bądź wyjeżdżając, ponieważ bardzo lubię odpoczywać od szybkiego tempa życia jakie w mieście w którym żyje czyli w Warszawie. Interesuję się psychologią oraz podróżami a od kilku lat także modą. 

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… uważam, że to świetna szansa na pokazanie siebie szerokiemu gronu ludzi którzy na co dzień zajmują się branżą modową.

Idealny model to… wysoki, zadbany mężczyzna pełen determinacji wyróżniający się wśród reszty ponieważ wiele osób chce wejść w branżę mody, a ilość miejsc w pokazach oraz na billboardach jest ograniczona.

Inspiruje mnie… Magdalena Frąckowiak, która według mnie zawsze świetnie wygląda, a oprócz tego, że chodzi w pokazach najlepszych domów mody ma dużo do powiedzenia. Jest bardzo kobieca, a poza tym obserwując ją w social mediach wydaje mi się, że to jak żyje i co mówi jest autentyczne i pełne wdzięku który bardzo mnie intryguje.

Moim największym marzeniem jest… znalezienie się wśród modeli na prestiżowym portalu modowym models.com, który obserwuję od lat, ponieważ jest to dla mnie wyznacznik wspięcia się na szczyt branży.Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… chciałbym pokazać, że jeśli się w siebie wierzy i ciężko na to pracuje to krok po kroku można sięgnąć szczytów swoich marzeń! :)

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >