Uczestnicy

« wróć

17. AGNIESZKA

2018-08-14

Zagłosuj na Agnieszkę! Wyślij sms o treści LOOK.17 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Na co dzień studiuje Geografię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kierunek, który studiuję łączy się z jedną z moich pasji, jaką jest podróżowanie. Podróże pozwalają mi na odkrywanie nieznanych miejsc i dostrzeganie piękna świata oraz przede wszystkim na poznawanie nowych ludzi i ich kultury. Prowadzę aktywny trybu życia. Każdą wolną chwilę staram się wykorzystywać na rożne aktywności fizyczne. Myślę, że oprócz dbania o swój wygląd fizyczny ważne jest też zadbanie przede wszystkim o swoje zdrowie.

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... zachęcił mnie do tego prowadzący casting odbywający się w Poznaniu. Zwrócił mi uwagę ze sceny, na której odbywał się pokaz, a obok której akurat przechodziłam. Polecił, abym spróbowała swoich sił w castingu. Oczywiście bez zastanowienia zgłosiłam się. Taka szansa nie zdarza się codziennie, Tym bardziej od tak prestiżowej agencji. To była najlepsza rzecz, jaka przytrafiła mi się w życiu!
 
Idealna modelka... to osoba przede wszystkim otwarta i szybko nawiązująca znajomości, ponieważ musi współpracować z wieloma ludźmi z branży. To dodatkowo ułatwiają jej takie cechy jak uprzejmość i serdeczność. 
 
Inspiruje mnie ... modelka Winnie Harlow cierpiąca na bielactwo nabyte.  Z powodu wyglądu Winnie przez wiele lat była prześladowana i krytykowana przez rówieśników.  Pomimo tego nigdy się nie poddała i nie zrezygnowała ze swoich marzeń. Postanowiła na przekór wszystkim dążyć do upragnionego celu jakim było zostanie profesjonalną modelką. Do dzisiaj pozwala jej to osiągać liczne sukcesy w świecie mody. Modelka uczyniła ze swojej „inności” znak rozpoznawczy. Udowodniła, że wcale nie trzeba być idealnym, żeby czuć się dobrze w swoim ciele. Najważniejsze to po prostu być sobą i nigdy nie przestawać w siebie wierzyć. Dzięki temu stała się ona przykładem dla wielu ludzi, dla których choroba jest ogromnym kompleksem. 
 
Moim największym marzeniem jest ... udział w corocznym pokazie Victoria’s Secret.  Jest to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie mody, dlatego byłabym  zaszczycona gdybym mogła być jego częścią.  Zachwyca mnie oryginalność oraz niebywała dbałość o szczegóły wykonania bielizny Victoria’s Secret. W niej każda kobieta może poczuć się pięknie, ale przede wszystkim komfortowo.


 
Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... moim największym marzeniem jest zostanie profesjonalną modelką. Zwycięstwo w konkursie umożliwiłoby mi spełnienie tego marzenia. Wygrana otworzyłaby mi drzwi do świata profesjonalnego modelingu. Dałaby mi również wiele perspektyw i możliwości rozwoju. To wszystko zwiększyłoby szanse na osiągnięcie sukcesu i zostanie prawdziwą modelką. Na pewno jak najlepiej wykorzystałabym daną mi szansę.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >