Uczestnicy

« wróć

16. GRACJAN

2018-08-14

Zagłosuj na Gracjana! Wyślij sms o treści LOOK.16 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Zawsze staram się bardzo pozytywnie i spokojnie podchodzić do wszystkiego, życia, ludzi, myślenia... Mentalnie jestem bardzo silną osobą co pomaga mi przejść przez te niełatwe chwile w życiu. Uwielbiam wspierać innych w drodze do ich sukcesu. Moim największym uzależnieniem i jedynym jakie posiadam to siłownia, treningi wcześnie rano, 6 dni w tygodniu, po półtorej godziny to jest coś bez czego nie wyobrażam sobie mojego dnia. 

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... pomyślałem, że będzie to ciekawe doświadczenie, przez które nauczę się czegoś nowego i dzięki czemu będę mógł zrealizować swoje marzenia.

Idealny model to... osoba, która wie czego naprawdę chce, która jest świadoma i nie boi się ciężkiej pracy przez którą trzeba przejść podczas drogi do celu. Ktoś kto ma silny charakter i mentalność, ale jest też skromny, otwarty i kontaktowy.

 

Inspirują mnie ... wszystkie osoby, które odniosły i odnoszą sukcesy w swoim życiu prywatnym jak i karierze, nie tylko w świecie mody, ale i w różnych innych dziedzinach. 

 


Moim największym marzeniem jest ... chodzenie po wybiegu słynnych marek, Calvin Klein, Gucci, Versace, Louis Vuitton oraz wzięcie udziału w New York Fashion Week.

 

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... ja naprawdę nie myślę o tym w ten sposób. Po prostu żyję chwilą i cieszę się nią, chce wynieść z tego całego doświadczenia wszystko co najlepsze. Wiem że wygrana na pewno byłaby czymś wspaniałym i otworzy drzwi do spełnienia moich marzeń, ale  bycie tu i teraz to moje motto, gdybanie o tym co powinno być i jak, jest nie w moim stylu.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >