Uczestnicy

« wróć

15. ALEKSANDRA

2018-08-14

Zagłosuj na Aleksandrę! Wyślij sms o treści LOOK.15 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Na co dzień chodzę do liceum i przygotowuję się do matury. Wolny czas staram się spędzać aktywnie, np. poprzez jazdę konną. Uwielbiam podróżować, nawiązywać nowe znajomości i poznawać kulturę. Znam angielski i niemiecki na poziomie komunikatywnym. 

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ... chcę spełniać marzenia i w przyszłości pracować jako modelka.

Idealna modelka to... dziewczyna z charakterem, pracowita, ambitna, która nie boi się podejmować ryzyka. Co do wyglądu to powinna mieć: długie nogi, szczupłą, proporcjonalną sylwetkę i uniwersalną urodę.  

Inspiruje mnie... Anja Rubik top modelka, światowej sławy również działaczka społeczna. Chodziła w pokazach najbardziej znanych projektantów i była na okładkach najsłynniejszych magazynów. Ma wszystko co powinna mieć modelka, wygląd ale też osobowość.  

Moim największym marzeniem jest… udział w pokazie Victoria’s Secret jest to jedno z najważniejszych modowych wydarzeń, na które wszyscy czekają przez cały rok, bycie częścią tego show to ogromne wyróżnienie.  

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… jest to dla mnie szansa na zaistnienie w świecie mody, którą wykorzystam w stu procentach.  

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >