Uczestnicy

« wróć

14. ALEKSANDER

2018-08-14

Zagłosuj na Aleksandra! Wyślij sms o treści LOOK.14 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentem drugiego roku Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Wrocławskiej. Moją największą pasją jest motoryzacja, szczególnie francuska. Zajmuję się modelarstwem, tworzę makiety kolejowe. Poza tym uwielbiam jazdę na nartach zjazdowych i biegowych.

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... przez ostatnie dwa lata po udanych rezultatach sesji zdjęciowych przyjaciele i znajomi sugerowali mi postawienie kroku by rozwinąć skrzydła w kierunku modelingu.

Idealny model... mężczyzna o dobrze widocznych rysach twarzy, oczach z przenikającym spojrzeniem, bijącej pewności siebie połączonej z wysoką kulturą osobistą, posługujący się wysublimowanym słownictwem. Ten komplet cech powinien być ubrany w atletyczne i zdrowe ciało.

Inspiruje mnie... Grace Jones, która jako modelka, a później także piosenkarka potrafiła zatrzeć światu granice płci i ubrać się jak prawdziwy mężczyzna w garnitur, dzięki charakteryzacji zamienić się w białą kobietę oraz dzięki wielu awangardowym stylizacjom udowodnić, że jedynym ograniczeniem człowieka jest jego wyobraźnia. 

Moim największym marzeniem jest... wystąpienie w pokazie lub kampanii domu mody Versace, ponieważ urzekają mnie starożytne wzory, które są ikoniczne dla tej marki, na nowocześnie skrojonych ubraniach.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR ponieważ... jest to, dla mnie, furtka do życiowej przygody- modelingu- dzięki temu konkursowi mogę otworzyć. Posiadam niezbędny komplet cech charakteru i wyglądu. Chcę się cieszyć młodością z tak zacnym tytułem!

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >