Uczestnicy

« wróć

13. KARINA

2018-08-14

Zagłosuj na Karinę! Wyślij sms o treści LOOK.13 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Na co dzień studiuję pielęgniarstwo na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsko-Białej oraz dorabiam sobie pracą w kawiarni. W wolnym czasie doszkalam się w grze na gitarze oraz ćwiczę. Moim największym zainteresowaniem jest niesienie pomocy innym, dlatego też uczestniczę w wolontariatach w swojej miejscowości. 

 

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... lubię nowe doświadczenia oraz przygody. Niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z modelingiem, więc myślę, że to dobry początek aby się czegoś nauczyć.  

Idealna modelka to... z pewnością osoba która wie czego chce. Jest zdeterminowana, z odpowiednią sylwetką, która potrafi współpracować z innymi oraz z obiektywem.   


Inspiruje mnie...  modelka Joanna Krupa. Jest to kobieta o dużym sercu, z zamiłowaniem obserwuje jej profil na portalu społecznościowym. Walczy ona o prawa zwierząt oraz ich lepsze traktowanie. W dodatku jest niebywale atrakcyjna i fotogeniczna.  

Moim największym marzeniem jest... udział w pokazie Victoria's Secret oraz Chanel. Są to jedne z najbardziej rozpoznawalnych domów mody na świecie i myślę, że taka szansa to nie lada wyróżnienie.  

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... nie obawiam się nowych doświadczeń, jestem osobą pokorną, cierpliwą oraz otwartą na możliwości jakie może mi dać udział w tym konkursie.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >