Uczestnicy

« wróć

12. OSKAR

2018-08-14

Zagłosuj na Oskara! Wyślij sms o treści LOOK.12 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 18 lat, uczę się w technikum fotograficznym. Każdego dnia staram się ćwiczyć w mojej domowej siłowni , nie marnuje wieczorów, biegam oraz wychodzę na spacery. Poza szkoła i fotografią szlifuję moje umiejętności operatorskie . Nagrywam teledyski. :) 

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… chciałbym spełnić moje skryte marzenie o wybiegu, a także udowodnić wszystkim, że sumiennością i wysiłkiem można osiągnąć wiele. Świat mody traktuje nie tylko jako zawód ale i hobby, które sprawia wiele przyjemności oraz nie jednokrotnie jest odskocznią od życiowej rutyny. 
 
Idealny model to… wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna o mocnych rysach twarzy i mocnej osobowości, który wie co chce robić w życiu i stawia sobie cele i do niech dąży za wszelką cenę. 
 
Inspiruje mnie… polski fotograf Jan Dmitri, ponieważ jego twórczość porusza moje emocje oraz doskonale utożsamiam się z jego mottem "niemożliwe załatwiam od ręki" 
 
Moim największym marzeniem jest… udział w największych pokazach mody Fashion Week, zostać profesjonalnym modelem, który robi spektakularne wrażenie nie tylko na wybiegu. 
 
Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… traktuję udział w konkursie jako największą szansę w moim życiu i wiem, że tego nie zmarnuje. Zrobię wszystko co w mojej mocy aby wypaść jak najlepiej podczas finału .

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >