Uczestnicy

« wróć

11. MARIA

2018-08-14

Zagłosuj na Marię! Wyślij sms o treści LOOK.11 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Urodziłam się we Lwowie, z pochodzenia jestem polką dzięki czemu mówię biegle w trzech językach: ukraiński, polski oraz rosyjski. W wieku 16 lat przeprowadziłam się do Polski, do kraju moich przodków gdzie zaczęłam studia licencjackie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie jestem studentką studiów magisterskich na SGH na kierunku e-biznes. Moim zainteresowaniem jest taniec taki dojść nie typowy rodzaj highheels dance, również uprawiam sport. 

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... chce spełnić swoje marzenie. Od dzieciństwa marzyłam o zostaniu modelką. Kiedy w telewizji zobaczyłam wywiad z Naomi Campbell i to jak ona idzie po wybiegu zrozumiałam, że chcę być modelką.Idealna modelka to... w pierwszej kolejności jest to ciekawa osobowość, ma w sobie to „coś”. Dziewczyna, która ma do zaoferowanie światu, coś więcej niż tylko swoje piękno. Posiada oryginalny typ urody, który wyróżnia ją z pośród innych modelek, przyciąga uwagę.Inspiruje mnie... ciężko mi jest wyodrębnić jedną osobę. Ale z pewnością do tego grona mogę zaliczyć Anję Rubik. Jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych polskich modelek, jest również działaczką społeczną. Anja Rubik jest także autorką głośniej kampanii edukacyjnej #sexed.pl. Mój osobisty autorytet, łączy w sobie wszystkie cechy, które powinna mieć osoba publiczna z tak wielkim wpływem na społeczność jest znakomitą modelką, niezwykle ciekawą osoba, wszechstronną kobietą z zapałem do pracy.Moim największym marzeniem jest... otworzyć pokaz domu mody Chanel podczas Paris Fashion Week. Wszyscy dobrze wiemy, że Paryż jest jedną ze światowych stolic mody.  To waśnie w Paryżu powstały największe projekty Coco Chanel, Christiana Diora czy Valentino. Na to prestiżowe wydarzenie co roku czekają  wszystkie miłośniki mody, mieć możliwość bycia częścią tego show to ogromne wyróżnienie.

 

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR ponieważ... modeling jest tym czym chcę się zajmować i z czym wiąże swoją przyszłość.  Wygrana w THE LOOK OF THE YEAR  otworzy mi drzwi do świata modelingu oraz pomoże  w osiągnięciu moich marzeń oraz w części je spełni.  Nie  traktuje tego konkursu jako przygody, tylko jak ogromną szansę na zaistnienie w tej branży, której na pewno nie zmarnuje.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >