Uczestnicy

« wróć

10. ADRIAN

2018-08-14

Zagłosuj na Adriana! Wyślij sms o treści LOOK.10 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 16 lat i ukończyłem gimnazjum. Wraz z początkiem września 2019 roku zacznę uczęszczać do XIII Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi.  Interesuję się podróżowaniem, obcymi kulturami i zwyczajami. Wraz z rodzicami zwiedziłem wiele krajów w Europie i na całym świecie. Jestem osobą dokładną towarzyską i dążącą do wytyczonych przez siebie celów mimo każdych przeciwności.  

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… chciałem spróbować nowego hobby, poznać nowych ludzi, sławnych fotografów, modeli oraz wiele kluczowych dla świata mody miejsc i wybiegów. Słyszałem, że konkurs THE LOOK OF THE YEAR jest znany na całym świecie. Od zawsze lubiłem pracę przed aparatem, czuję się przed nim dobrze oraz sądzę, że mam do tego predyspozycje.Idealny model to… taki, który nie boi się występować przed dużą publicznością oraz umie cały czas pracować nad sobą. Musi również charakteryzować się upartoscią w dążeniu do celu mimo niejednokrotnych porażek. Nie może się bać ani wstydzić aparatu oraz wyjść na wybiegach.

Inspiruje mnie… projektant Christian Dior, ponieważ zmienił oblicze mody po II wojnie światowej, czyniąc ubrania dla kobiet bardziej wyrafinowanymi i eleganckimi. Jak każdy projektant musiał przejść długą i niełatwą drogę żeby osiągnąć sukces. Dzisiaj jego nazwisko jest znane na całym świecie, a produkty jego marki są widoczne na wielu pokazach, wybiegach czy półkach w najdroższych perfumeriach.  

Moim największym marzeniem jest… wystąpić na pokazie dla domu mody Givenchy, ponieważ poznałbym najbardziej wpływowych projektantów oraz wiele gwiazd ze świata mody. W ubraniach z domu mody Huberta de Givenchy podoba mi się prostota, prostolinijność, a zarazem bogactwo i wyniosłość, jak na przykład w kolekcji Riccarda Tisciego z roku 2016/2017, nawiązującej do starożytnego Egiptu.  

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… nie przerażają mnie niejednokrotnie długie godziny spędzone przed aparatem czy na wybiegu kilkaset kilometrów od domu. Nie boję się ciężkiej pracy jaką ,mimo pozorów bywa modeling. Potrafię dać z siebie wszystko jeśli chodzi o najmniejsze wyzwania i wiem że również sprostałbym tym, które w przyszłości mogą mnie spotkać w pracy modela.Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >