Uczestnicy

« wróć

1. JULIA

2018-08-14

Zagłosuj na Julię! Wyślij sms o treści LOOK.1 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem uczennicą drugiej klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym. W wolnym czasie jeżdżę konno oraz przygotowuję konia do zajęć z hipoterapii. Dodatkowo biegam. W tym roku zajęłam I miejsce w biegu papiernika na 10 kilometrów (w mojej kategorii wiekowej). Jednocześnie poprawiając swój wynik z zeszłego roku kiedy zajęłam III miejsce. Amatorsko gram na gitarze, pianinie i ukulele.

 

stylizacja. Born2Be | make-up. Estee Lauder | fryzury. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... moim marzeniem jest zostać modelką, być popularną. Przy okazji zwiedzić świat i poznawać nowych ludzi.

 
 
Idealna modelka to ... osoba o nieprzeciętnej urodzie, ambitna, pewna siebie i inteligentna, która pomimo osiągniętego sukcesu jest osobą skromną. Takie cechy zagwarantują odnalezienie się w każdej sytuacji i osiągnięcie sukcesu. 
 
Inspiruje mnie ... Cindy Crawford. Amerykańska supermodelka i aktorka, która jako siedemnastolatka zwyciężyła w konkursie „The Look Of The Year”. Pomimo osiągnięcia ogromnego sukcesu jest skromna oraz nieobojętna na los innych i angażuje się w liczne akcje charytatywne.  
 
Moim największym marzeniem jest ... udział w pokazie projektantki Lidii Kality, której projekty są funkcjonalne i wyjątkowe. Na szczególną uwagę zasługują jej projekty sukni ślubnych, które są romantyczne, delikatne i kobiece. Baśniowe kreacje Lidii Kality spełniłyby moje dziecięce marzenie o poczuciu się jak prawdziwa królewna.  
 
Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... jest to moje największe marzenie, a jestem osobą ambitną i dążę do realizacji postawionych sobie celów.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >