News

« wróć

Ziaja partnerem konkursu The Look Of The Year

2023-09-05

Podczas oficjalnej sesji finalistów The Look Of The Year 2023 zostały zrobione zdjęcia fashion, polaroidy oraz…

 

31 lipca 2023 roku w łódzkim studio spotkali się wszyscy finaliści tegorocznej edycji. Był to pierwszy od półfinału moment, gdy cała 20tka zebrała się w jednym miejscu. Tego dnia odbyła się oficjalna sesja, podczas której zostały wykonane zdjęcia fashion stylizowane na lata 90te, polaroidy ukazujące ich naturalne oblicze, a także zdjęcia z produktami marki Ziaja.

 

Do tego zadania została wybrana dwójka finalistów – Maria Kaźmierska oraz Jonatan Wieczyński. Było to ich pierwsze doświadczenie w pozowaniu z produktami, lecz przyjazna atmosfera na planie oszczędziła im stresu. Zdjęcia wyszły wyjątkowo naturalnie, a szeroki uśmiech Marii stał się wręcz zaraźliwy.

 

Z produktów marki Ziaja korzystają na co dzień, pielęgnując swoją twarz, ciało, włosy, a nawet dbając o zęby. Zaufanie do firmy zdecydowanie ułatwiło im to zadanie. Sami zobaczcie efekty!

 

Firma Ziaja została założona w 1989 roku przez farmaceutów Aleksandrę i Zeona Ziaja. Zajmuje się produkcją farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Wiemy, jak ważne jest dbanie o swoją skórę, dlatego cieszymy się, że marka Ziaja towarzyszy nam podczas kolejnej edycji.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >