News

« wróć

"Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline": Łódź stawia na bezpieczne korzystanie z mediów społecznościowych.

2023-11-21
1 grudnia na OFF Piotrkowska w Łodzi odbędzie się wydarzenie dedykowane promocji zdrowego i odpowiedzialnego korzystania z mediów społecznościowych. Inicjatywa, która kryje się za tytułem "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline", ma na celu podniesienie świadomości na temat bezpieczeństwa w sieci oraz zachęcenie do budowania pozytywnego wizerunku online.

 

Znajdziecie nas w Budynku Teal na 5 piętrze, wejście od ul. Roosevelta. Podczas tego pełnego inspiracji dnia, uczestnicy będą mieli okazję wzięcia udziału w różnorodnych warsztatach i wykładach, które będą dotyczyć kluczowych aspektów życia online. Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowane jest na godzinę 10:00, od wykładu i warsztatu prowadzonego przez dr Dominikę Sujka-Kujawiak z Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Tematem będą kwestie ochrony wizerunku oraz walki z hejtem w kontekście prawnym, co idealnie wpisuje się w ideę kampanii.

 

Następnie, o 11:15, Miss Polonia 1991, Karina Wojciechowska, poprowadzi warsztaty rozwojowe na temat radzenia sobie ze stresem wywołanym oceną innych. Tego dnia będzie reprezentowała Centrum Medyczne Szpitala św. Rodziny.

 

Po południu, o godzinie 12:30, odbędzie się panel warsztatowy z udziałem Łódzkiej Szkoły Mody, Kosmetologii i Fryzjerstwa – Anagra, skupiający się na promowaniu autentycznego wizerunku online - ważnego aspektu kampanii "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline". To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak podkreślić swoją osobowość w sieci, zachowując jednocześnie autentyczność.

 

Psychoterapeutka Katarzyna Janusz z Centrum Integracji Psychoterapii i Dietetyki poprowadzi warsztaty psychologiczne o godzinie 13:00, dotykając tematu emocji zarówno w sieci, jak i poza nią. Równolegle Finalista The Look Of The Year 2023, Kacper Kotłowski, poprowadzi warsztaty rozwojowe na temat rezygnacji w kontekście aktywności online - istotnej części kampanii. 

 

Temat hejtu w sieci zostanie poruszony podczas warsztatów prowadzonych przez II Wicemiss Polonia 2022, Julię Barygę, o godzinie 15:30. To kluczowy aspekt kampanii, który warto zgłębić i zrozumieć dla promowania zdrowego środowiska online.

 

Dodatkowo, cały dzień wydarzenia będzie okazją do uczestnictwa w interaktywnych atrakcjach, takich jak wystawa fotografii "Humania" Grzegorza Piotrowskiego czy stanowisko tworzenia plakatów do kampanii, zachęcającej do zdrowego i świadomego korzystania z mediów społecznościowych.

 

Wieczorem planowane są również występy artystyczne, które ilustrować będą tematy takie jak samoakceptacja, zdrowie psychiczne i autentyczność w świecie online. W programie znajdzie się performans finalisty The Look Of The Year 2023, Adama Szymoniaka, oraz pokaz finalistów THE LOOK OF THE YEAR 2023 z plakatami kampanii.

 

To niepowtarzalne wydarzenie na OFF Piotrkowska 1 grudnia zachęca do udziału wszystkich zainteresowanych tematami bezpieczeństwa w sieci, zdrowia psychicznego oraz autentyczności w świecie online - koncepcji zgodnych z głównymi założeniami kampanii "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline".

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >