News

« wróć

Za nami półfinał TLOTY 2022! Znamy szcześliwą 16-tkę finalistów!

2022-08-19

Za nami półfinał konkursu THE LOOK OF THE YEAR - najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego, którego międzynarodowy finał nasi reprezentanci wygrali już czterokrotnie. 

Blisko stu wybranych uczestników wyłonionych w castingach stacjonarnych i eliminacjach online przyjechało do Monopolis w Łodzi aby zawalczyć o jedno z 16-tu miejsc w finale, który odbędzie się 18 września, także w Monopolis. Podczas półfinału odbyły się rozmowy kandydatów z komisją, prezentacja w strojach kąpielowych, a na zakończenie jury ogłosiło werdykt i przedstawiło finalistów Konkursu. Do finału tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2022 zakwalifikowali się:

Modelki: Kasia Trela, Maria Skura, Ola Kobyłecka, Martyna Winter, Emilia Jakubiak, Oliwia Tokarz, Aleksandra Migas, Julia Gwoździewicz

Modele: Filip Bara, Laurent Tafelski, Fabian Kosiński, Wiktor Kępa, Władysław Turański, Marcel Markowski, Ali Mammadov, Kamil Kisielewski. 

Gala finałowa THE LOOK OF THE YEAR na stałe wpisała się w kalendarz imprez, na które czekają entuzjaści mody z całego kraju. Laureatami zeszłorocznej edycji zostali Nadia Główczyńska i Kacper Szczypka. Kto przejmie od nich ten wyjątkowy laur dający szansę na międzynarodową karierę? Przekonamy się w najbliższych tygodniach!

 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >