News

« wróć

Wydarzenie na OFF Piotrkowska

2023-12-06

1 grudnia na terenie OFF Piotrkowska w Łodzi miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, poświęcone promocji zdrowego i odpowiedzialnego użytkowania mediów społecznościowych. Cała inicjatywa nosiła nazwę "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline" i skupiała się na edukacji oraz świadomości dotyczącej bezpieczeństwa w sieci.

 

Dla wszystkich zainteresowanych tematyką życia online, miejsce to stało się areną pełną inspirujących wykładów i warsztatów. Początek wydarzenia zapoczątkował wykład dr Dominiki Sujka-Kujawiak z Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu, która poruszyła kwestie ochrony wizerunku oraz przeciwdziałania hejtowi w aspekcie prawnym. Pojawiło się wiele uczniów z łódzkich szkół i wierzymy, że wiele z tego spotkania wynieśli!

 

Następnie, Miss Polonia 1991, Karina Wojciechowska, zaprosiła do udziału w warsztatach radzenia sobie ze stresem związanym z ocenami innych. Cieszymy się, że młodzież miała okazję posłuchać kogoś tak doświadczonego w tym temacie. Uczniowie z Łódzkiej Szkoły Mody, Kosmetologii i Fryzjerstwa – Anagra przeprowadzili wyjątkowy panel warsztatowy "Twój autentyczny wizerunek online, podkreśl swoją osobowość". Przez całe wydarzenie przy swoim stoisku wykonywali chętnym makijaże i fryzury. Kilka finalistów The Look Of The Year 2023 skorzystało z tej okazji!

 

Nie zabrakło także warsztatów psychologicznych, prowadzonych przez psychoterapeutkę Katarzynę Janusz z Centrum Integracji Psychoterapii i Dietetyki, czy sesji dotyczących rezygnacji online, prowadzonych przez finalistę The Look Of The Year 2023, Kacpra Kotłowskiego. Tego dnia odbyły się także warsztaty z improwizacji "To w głowie się nie mieści" przeprowadzone przez trenerkę improwizacji Magdalenę Stefaniuk z Master Of Arts, które okazały się wyjątkowo energicznymi i kreatywnymi zajęciami.

 

Nowa Szkoła zaprezentowała swoje stanowisko interaktywno-edukacyjne, które okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Wiele osób z ciekawością zbliżało się do ich stoiska, a zabawa i edukacja szły tu w parze. Nie było mowy o nudzie! To dowodziło, że nauka i zabawa mogą iść ze sobą w parze, tworząc niezapomniane doświadczenia.

 

Wydarzenie przyciągnęło mnóstwo uczniów z łódzkich szkół, którzy aktywnie włączyli się w warsztaty i tworzenie plakatów. Ich zaangażowanie było niewątpliwie imponujące - stworzyli wiele pięknych plakatów z hasłami kampanii "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline". To właśnie młodzież wniosła swoje spojrzenie na ważność tej inicjatywy i wnieśli ogromny wkład w promowanie pozytywnych wartości w sieci. Pod koniec wydarzenia wyłonione zostały trzy najlepsze plakaty, które nagrodzono prezentami od marki Ziaja Polska, partnera konkursu.

 

Wieczorem, na zakończenie, odbyły się występy artystyczne. Studenci Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zaprezentowali występ taneczny "SVIPE". Przedstawiał on trudności w wirtualnym życiu. Następnie tancerki z Klubu Sportowego Ad Astra wystąpiły aż cztery razy. Dziewczyny są Mistrzyniami Świata, każdy ich ruch na scenie był na najwyższym poziomie. Każdy taniec był niesamowicie poruszający, a na widowni pojawiły się łzy wzruszenia. Jesteśmy wdzięczni za wzbogacenia kampanii "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline" o te wyjątkowe przekazy.

 

To niepowtarzalne wydarzenie na OFF Piotrkowska 1 grudnia stanowiło znakomitą okazję do zaangażowania się w tematykę bezpieczeństwa w sieci, zdrowia psychicznego oraz autentyczności online, będące kluczowymi wartościami promowanymi przez kampanię "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline". Dziękujemy wszystkim partnerom, prelegentom i uczestnikom za ich wkład i zaangażowanie w te ważne dla społeczności tematy. Dziękujemy zwłaszcza OFF Piotrkowska, który był współgospodarzem wydarzenia!

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >