News

« wróć

Relacja z finału w TVP Kobieta

2023-11-02

Finał konkursu The Look of the Year Poland 2023, który odbył się 1 października w przepięknych wnętrzach Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, był wyjątkowym wydarzeniem. Teraz wszyscy mają okazję wrócić do tych chwil i zobaczyć, jak talent i pasja młodych modeli i modelek przekształciły się w inspirujące pokazy mody na wybiegu.

 

Już w nadchodzącą niedzielę, 5 listopada, o godzinie 10:30 na antenie TVP Kobieta, będzie można obejrzeć relację z finału The Look of the Year Poland 2023. To doskonała okazja, by przyjrzeć się blisko wyjątkowym prezentacjom mody, które miały miejsce w Łodzi.

 

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia miłośnicy mody mieli okazję podziwiać wiele niezwykłych pokazów uzdolnionych projektantów, m.in. Viola Piekut, Angelika Józefczyk, DK by Dorota Kuźnicka, LAVMAG, La mu, The Cadess. Atmosfera była pełna emocji, ekscytacji oraz oczekiwania na ogłoszenie zwycięzców.

 

W kategorii kobiet triumfowała Aleksandra Łada, która zachwyciła jurorów swoją urodą oraz charyzmą. Warto zobaczyć, jak zachwyciła na wybiegu i wywalczyła przepustkę do światowego finału, który także zwyciężyła. Wśród mężczyzn, zwycięzcą został Iwo Faliszewski, który również nie pozostawił nikogo obojętnym swoją wyjątkową urodą oraz pewnym siebie chodem.

 

Relacja z finału konkursu The Look of the Year Poland 2023 na antenie TVP Kobieta to szansa na poznanie tajemnic kulisy świata mody i dowiedzenie się, jakie talenty i osobowości wyłonił ten prestiżowy konkurs.

 

Nie przegapcie okazji, by zobaczyć, jak polscy młodzi modele i modelki prezentowali się na wybiegu i zdobywali serca publiczności i jury. Zapraszamy przed telewizory już w tą niedzielę!

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >