News

« wróć

#RealLookChallenge

2023-08-26

Organizatorzy The Look Of The Year Poland postanowili zorganizować wyjątkowy konkurs promujący zdrowe i autentyczne korzystanie z mediów społecznościowych. Wygraną są bilety na galę finałową The Look Of The Year 2023 oraz zaproszenia na warsztaty psychologiczne "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline".

 

Sama nazwa konkursu #RealLookChallenge zdradza jego wymogi. Zadaniem jest wstawienie zdjęcia przedstawiającego uczestnika naturalnego, autentycznego, bez filtrów. Takiego, jakim jest na codzień. Dzięki konkursowi organizatorzy mają nadzieję podnieść świadomość na temat wpływu treści wirtualnych na zdrowie psychiczne. 

 

Konkurs trwa od 25 sierpnia do 15 września bieżącego roku. Uczestnictwo jest bezpłatne, dobrowolne i możliwe dla każdej osoby posiadającej profil na Instagramie.

 

Przy opublikowanym w ramach konkursu poście należy oznaczyć profil @thelookoftheyearpoland oraz wstawić hashtag #RealLookChallenge. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie kreatywności, zgodności z tematem oraz wartości przekazu zawartego w postach. 

 

Jest o co walczyć! Nagrody to 10 zaproszeń na galę finałową The Look Of The Year 2023 oraz 3 zaproszenia na warsztaty psychologiczne "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline" z udziałem finalistów TLOTY 2023. To oznacza aż 13 wygranych osób!

 

Zapraszamy do udziału w zabawie! Regulamin dostępny jako załącznik artykułu.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >