News

« wróć

Prezentujemy 20 finalistów THE LOOK OF THE YEAR 2021! To dostanie szansę na karierę w świecie mody?

2021-09-08

Łódź po raz kolejny stanie się centrum mody i miastem piękna. A to za sprawą polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2021. Prezentujemy 20 uczestników wielkiej gali finałowej, która odbędzie się 17 września w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. 

Podczas finału THE LOOK OF THE YEAR 2021 w Łodzi na wybiegu zobaczymy 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody. Swoje premierowe kolekcje na sezon jesień / zima 2021 / 2022 zaprezentują m.in. duet Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, duet MMC, Jarosław Ewert, Natasha Pavluchenko, Claudius Scissor, a także Male Me. 

W jury konkursu, które wybierze najlepszą modelkę i modela roku, zasiądą znane postaci świata mody i showbiznesu. Partnerem głównym konkursu jest Miasto Łódź i Łódzkie Centrum Wydarzeń.

Zwycięzcy polskiej edycji będą reprezentować nasz kraj w światowym konkursie THE LOOK OF THE YEAR w 2022 roku. Rozpoczęło się głosowanie sms na uczestników THE LOOK OF THE YEAR 2021. Zwycięzca plebiscytu otrzyma nagrodę specjalną! Prezentujemy oficjalne zdjęcia tej fantastycznej 20-tki, które zostały wykonane w niepowtarzalnych przestrzeniach Off Piotrkowska w Łodzi. 

 

fot. Magdalena Michalak
stylizacje. Kacper Kozłowski
fryzury. WS Lux Warszawa
produkcja. IGO-ART

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >