News

« wróć

Polka wygrała światowy finał The Look Of The Year 2023

2023-10-31

Poniedziałek, 30 października - to data, którą wszyscy na długo zapamiętamy. Wówczas to w legendarnej Sali Teatru Ariston w malowniczym Sanremo odbył się światowy finał 40. edycji The Look Of The Year. Dla nas najważniejszym momentem tego wieczoru było ogłoszenie zwyciężczyni - polskiej modelki Aleksandry Łady.

 

The Look Of The Year to konkurs, który od lat jest oknem dla młodych talentów mody, dając im szansę na zdobycie światowej sławy. Aleksandra Łada stanęła na podium, reprezentując nasz kraj i zdobywając tytuł Zwyciężczyni 40. rocznicy edycji konkursu. W nagrodę otrzymała kontrakt z międzynarodową agencją z Nowego Jorku.

 

W ponad 70-osobowej rywalizacji z modelkami i modelami z całego świata, Ola wyróżniała się swoją urodą, charyzmą i profesjonalizmem. Jej zwycięstwo to nie tylko jej osobisty sukces, ale także ogromne osiągnięcie dla polskiej mody. Polka zdobyła również nagrodę dodatkową, THE LOOK OF THE YEAR BEST HAIR.

 

Pamiętajmy, że dopiero 1 października Aleksandra Łada wygrała polską edycję konkursu The Look Of The Year, co otworzyło przed nią drogę do rywalizacji na szczeblu międzynarodowym. Jej sukces w kraju był preludium do triumfu na światowej scenie mody. Oczywiście, nie tylko Polka zasługuje na gratulacje. W konkurencji mężczyzn zwyciężył reprezentant Kolumbii, Yondel Matey.

 

Polska mogła być dumna, gdy na scenie w Sanremo pojawiły się również inni nasi reprezentanci. Iwo Faliszewski, zwycięzca tegorocznej polskiej edycji konkursu, walczył o swoje miejsce w światowej modzie, a laureaci z roku 2022, Kasia Trela i Fabian Kosiński, również prezentowali się znakomicie na tej prestiżowej scenie.

 

Aleksandra Łada, zwyciężczyni The Look Of The Year 2023, jest teraz gwiazdą światowej mody. Tytuł, jaki zdobyła, otwiera przed nią drzwi do największych projektów, kampanii reklamowych i okładek prestiżowych magazynów modowych. Jej sukces jest również inspiracją dla młodych adeptów mody w Polsce i na całym świecie, dowodząc, że marzenia można spełnić, jeśli się nimi żyje i ciężko pracuje.

 

Polska może teraz z dumą patrzeć na swoją reprezentantkę w świecie mody, która z pewnością będzie kontynuować swoją karierę i zachwycać nas swoją urodą i stylem. Gratulujemy Aleksandrze Ładzie zwycięstwa i życzymy jej dalszych sukcesów na międzynarodowej scenie mody. Niech to będzie początek wielkiej kariery!

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >