News

« wróć

Pokaz Jarosława Ewerta otworzył galę THE LOOK OF THE YEAR 2020

2020-12-12

Projektant, którego kolekcja otworzyła galę finałową to JAROSŁAW EWERT! Na swoim koncie ma już ponad 30 kolekcji sezonowych. Swoją przygodę z modą rozpoczął na Politechnice Łódzkiej na kierunku Wzornictwo – Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów, podczas których brał udział w licznych konkursach w których zdobywał nagrody i wyróżnienia – Off Fashion, Re-act Fashion Show, STREET OF DESIGN, NEW LOOK DESIGN.

Podczas ostatnich lat prezentował swoje kolekcje podczas takich imprez modowych jak FashionPhilosophy Fashion Week Poland, The Look Of The Year, Fashion Square, Warsaw Fashion Weekend, KTW Fashion Week, Mados Infekcija – Wilno.

Pomysły Jarosława Ewerta to odwaga w konstrukcjach, oryginalność wykorzystywanych materiałów oraz świeżość w podejściu do mody. Lata twórczości pozwoliły projektantowi wykształcić unikalny i rozpoznawalny styl. Tworzone kolekcje, zarówno męskie, jak i damskie, charakteryzują się mnogością detali, różnorodnością form i świetnym krawiectwem. Inspiracje czerpie z historii, kultury i sztuki, ale także z życia codziennego. Wielka otwartość projektanta na otoczenie sprawia, że każda nowa kolekcja zaskakuje i pozostawia jego markę w pamięci klientów. 

 

Fot. Mateusz Jagielski 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >