News

« wróć

Pierwszy stacjonarny casting do THE LOOK OF THE YEAR 2023!

2023-05-18

Już 27 maja odbędzie się pierwszy stacjonarny casting do tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR. To w Manufakturze wybrani zostaną przyszli uczestnicy. Jedna osoba otrzyma nagrodę specjalną…

 

Dla tych, którzy marzą o modelingu, może to być początek wspaniałej drogi. Najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs THE LOOK OF THE YEAR daje finalistom szansę na osiągnięcie wielkiej kariery. Modele mają szasnę na współpracę z największymi międzynarodowymi agencjami magazynów oraz projektantów. Po udziale w konkursie świetnie odnajdują się w świecie mody.

 

Organizatorzy postanowili, że pierwszy w tym roku casting odbędzie się właśnie w łódzkiej galerii handlowej Manufaktury. Kandydaci będą mogli zjawić się na miejscu 27 maja od godziny 12:00 do 19:00. Warunkiem, jaki muszą spełniać, jest wiek. Uczestnicy muszą mieć od 15 do 20 lat.

 

Tegoroczny casting będzie różnił się od tych organizowanych w poprzednich edycjach. Już tego samego dnia o godzinie 19:30 wyłoniona zostanie jedna osoba, która otrzyma nagrodę specjalną. Będzie to przepustka do finału THE LOOK OF THE YEAR 2023!

 

Z kim widzimy się na miejscu?

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >