News

« wróć

Oficjalna sesja finalistów THE LOOK OF THE YEAR 2022! Finał już 18 września w Monopolis!

2022-09-05

Przed nami finał polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2022. Prezentujemy 16 uczestników wielkiej gali finałowej, która odbędzie się 18 września w Monopolis w Łodzi. 

Podczas finału THE LOOK OF THE YEAR 2022 w Łodzi na wybiegu zobaczymy 16 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody. Swoje premierowe kolekcje zaprezentują m.in. Mariusz Przybylski, Viola Piekut, Lidia Kalita, Diana Walkiewicz, Paweł Kazmierski, a także PAWO i Male Me oraz Top Secret - mark odpowiedzialnej i aktywnej społecznie. W jury konkursu, które wybierze najlepszą modelkę i modela roku, zasiądą znane postaci świata mody i showbiznesu. 

 

Zwycięzcy polskiej edycji będą reprezentować nasz kraj w światowym konkursie THE LOOK OF THE YEAR. Rozpoczęło się głosowanie sms na uczestników THE LOOK OF THE YEAR. Prezentujemy oficjalne zdjęcia tej fantastycznej 16-tki, które zostały wykonane w niepowtarzalnych przestrzeniach Monopolis w Łodzi, które jest współorganizatorem tegorocznego finału. 

 

fot. Łukasz Bartyzel
stylizacje. Kacper Kozłowski
fryzury. WS Lux Warszawa
produkcja. IGO-ART

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >