News

« wróć

Nadia Główczyńska i Kacper Szczypka zwycięzcami THE LOOK OF THE YEAR 2021

2021-09-18

Nadia Główczyńska i Kacper Szczypka to najlepsza modelka i najlepszy model w konkursie THE LOOK OF THE YEAR 2021. Nadia ma 16 lat, 173 cm wzrostu i pochodzi ze Stolna. Kacper to 21-latek z Żywca, mierzący 189 cm. W nagrodę zwycięzcy otrzymali kontrakt modelingowy, udział w pokazach mody i sesjach zdjęciowych znanych projektantów i marek. Partnerem Głównym wydarzenia jest Miasto Łódź i Łódzkie Centrum Wydarzeń. 

 

Zwyciężczynią w internetowym plebiscycie publiczności została natomiast 20-letnia Julia Murańska z Cieszyna. Laureatów wyłoniono spośród 19 finalistów podczas wielkiej gali, która odbyła się 17 września w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Trójka zwycięzców będzie reprezentować Polskę w światowym konkursie THE LOOK OF THE YEAR w 2022 roku. Nagrodę Specjalną „True Nature Beauty”, ufundowaną przez firmę Natura Siberica, otrzymała Sarah Langa z Ciechanowa. 

 

Galę poprowadził dziennikarz Mateusz Szymkowiak w duecie z Karoliną Bielawską, Miss Polonia 2019. Była to już 12. polska edycja tego prestiżowego - organizowanego od 30 lat w 50 krajach na świecie - konkursu dla początkujących modeli i modelek. 

 

W jury THE LOOK OF THE YEAR 2021 zasiedli znani projektanci oraz eksperci związani z modową branżą: projektant Mariusz Przybylski, duet projektantów Paprocki&Brzozowski, projektant Jarosław Ewert, duet projektantów MMC, czyli Ilona Majer i Rafał Michalak, projektant Claudius Scissor, stylista fryzur Tomasz Schmidt, top modelka Edyta Zając, Miss Polonia 2020 Natalia Gryglewska. Przewodniczącą jury była Jagoda Piątek-Włodarczyk, dyrektor konkursu THE LOOK OF THE YEAR, właścicielka Agencji Igo-Art. 

 

Tradycyjnie już finaliści konkursu pokazali swoje umiejętności na wybiegu, prezentując kolekcje znanych projektantów mody. W tym roku swoje premierowe kolekcje na sezon jesień i zima 2021/2022 przygotowali: Paprocki&Brzozowski, Mariusz Przybylski, MMC, Jarosław Ewert, Natasha Pavluchenko, Claudius Scissor, Male Me. Wśród gości pokazu pojawili się m.in. Maja Hyży, Anna Bosak, Anna Głogowska, Agnieszka Mrozińska, Magdalena Antosiewicz, Leszek Stanek, Artur Chamski. 

 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >