News

« wróć

Kulisy sesji zdjęciowej finalistów THE LOOK OF THE YEAR 2021

2021-08-29

W czwartek, 26 sierpnia w OFF PIOTRKOWSKA nowe twarze świata mody - finalistki i finaliści konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2021 wystąpili w oficjalnej sesji zdjęciowej. Tym samym rozpoczęliśmy zmagania o tytuł najlepszej modelki i modela w kraju! 


Łódź po raz kolejny stanie się miastem mody. A to za sprawą polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2021. Finał tego modowego wydarzenia zaplanowany jest na 17 września w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych. Gala przyciągnie do Łodzi topowe nazwiska świata mody i modelingu: projektantów, stylistów, blogerów.


Zanim to jednak nastąpi, 20 uczestników konkursu przyjechało do Łodzi na wyjątkową sesję zdjęciową. Aspirujące modelki i modele pozowali w strojach i stylizacjach od polskich projektantów w przestrzeniach Off Piotrkowska! Moda na Łódź w Off Piotrkowska!


O fryzury modelek i modeli tradycyjnie zadbał team Tomasza Schmidta, znanego z programu "Ostre Cięcie", fotografie wykonała Magdalena Michalak, a stylizacją sesji zajął się Kacper Kozłowski, który sam brał udział w ostatniej edycji THE LOOK OF THE YEAR.


Partnerem głównym konkursu jest Miasto Łódź i Łódzkie Centrum Wydarzeń.

 

fot. Jonatan Wieczyński

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >