News

« wróć

FINAŁ THE LOOK OF THE YEAR 2023

2023-10-02

Gala Finałowa The Look Of The Year 2023 już za nami. To był wyjątkowy wieczór pełen wrażeń. Poznajcie zwycięzców!

 

W niedzielę 1 października w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbyła się Gala Finałowa The Look Of The Year 2023. Finaliści pojawili się na miejscu z samego rana na ostatnie przymiarki oraz próbę generalną. O 16 ekipa Estee Lauder Poland zaczęła malować pierwszych uczestników, a w tym samym czasie ekipa Kevin Murphy Poland zajęła się włosami innych.

 

Finał rozpoczął się o godzinie 18:00, a chętni mogli obejrzeć transmisję na żywo na naszej stronie. Prowadzący galę Miss Polonia 2022 - Krystyna Sokołowska oraz Mateusz Szymkowiak przywitali przybyłych. Uczestnicy otworzyli pokaz w kreacjach od Acrimony Studios i Angeliki Witek. To było niezapomniane wyjście. Finaliści zostali uwiązani czerwoną wstęgą, a po uwolnieniu się Iwo Faliszewski dumnie wyszedł na koniec wybiegu, trzymając ją nad głową. Następne dwa pokazy były dyplomowymi kolekcjami dwóch absolwentek ASP - stworzyły je Angelika Sieńko oraz Anastasiya Zareckaya. Przyciągały wzrok oryginalnością oraz kolorystyką.

 

Przed następnym pokazem goście obejrzeli film nakręcony podczas konferencji prasowej na temat kampanii "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline", która była tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu. Po jego zakończeniu finaliści wyszli na wybieg w kolekcji Bandida Como Yo. Mając ją na sobie zaprezentowali plakaty dotyczące kampanii, które własnoręcznie przygotowali. Każdy z uczestników indywidualnie wymyślił swój projekt. 

 

Następnym pokazem była kolekcja La mu. Finaliści zachwycali na wybiegu. Na to wyjście ich fryzury zostały zmienione - większość dziewczyn i niektórzy z chłopaków pokazali się w związanych włosach. Przed kolejnym pokazem w powietrze wzbiły się bańki mydlane, co stworzyło magiczny klimat. Finalistki pojawiły się w zjawiskowych sukniach od Angeliki Józefczyk. Kolekcja ukazała się wcześniej m.in. na pokazie w Nowym Jorku. Następnie finaliści wyszli w zachwycającej kolekcji MALE-ME.

 

Kandydatki pojawiły się na wybiegu w kreacjach od DK by Dorota Kuźnicka. To była wyjątkowa kolekcja podkreślająca kobiece kształty. Następny pokaz wiele gości chwycił za serce. Finalistki wyszły na wybieg w sukniach ślubnych od The Cadess. Po indywidualnym przejściu każda z nich wyjęła z wazonu białą lilię, by na koniec razem rzucić je na widownię. Po nich finaliści pojawili się w garniturach od LAVMAG. Ostatnim pokazem była kolekcja Violi Piekut, która współpracuje z konkursem The Look Of The Year Poland od wielu lat. Jej kreacje znów zachwyciły widownię, a dominującymi kolorami były beże i srebro.

 

Nagle finaliści pojawili się na wybiegu z srebrnymi balonami, z których utworzyli napis THE LOOK OF THE YEAR 40!, by uczcić jubileusz konkursu. Wszyscy zatrzymali się na środku, by usłyszeć werdykt. Najpierw prowadzący ogłosili zwyciężczynię The Look Of The Year Ukraine 2023 - Ann Buberenko. Będzie reprezentowała swój kraj na światowym finale we Włoszech, gratulujemy!

 

Następnie ogłoszono The Look Of The Year Internetu 2023. Głosowanie SMS zwyciężył Adrian Miliszewski, gratulujemy!

 

Podczas tegorocznej edycji włoska agencja Wonderwall zdecydowała się przyznać specjalną nagrodę. Wygrała ją Aleksandra Łada, brawo!

 

Wreszcie nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców. Prowadzący nie trzymali gości w niepewności. The Look Of The Year Poland 2023 zostali Aleksandra Łada oraz Iwo Faliszewski! Ogromnie gratulujemy! Wierzymy, że to dopiero początek ich kariery w modelingu i jeszcze nie raz zrobi się o nich głośno. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >