News

« wróć

Finał The Look Of The Year 2023

2023-09-19

Już 1 października 2023 roku odbędzie się finał The Look Of The Year Poland 2023. 19 uczestników zawalczy o wygraną i szansę na karierę w świecie mody. Jakie pokazy nas czekają? Kiedy finaliści rozpoczynają przygotowania?

 

Finał tegorocznej edycji odbędzie się w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 18:00 w niedzielę, 1 października. Finaliści dokładnie tydzień wcześniej rozpoczynają zgrupowanie, podczas którego będą intensywnie przygotowywać się do wydarzenia. Ćwiczenie choreografii, sesje zdjęciowe i plany filmowe to jedne z czynności, które na nich czekają.

 

Uczestnicy w nadchodzącym tygodniu najwięcej czasu spędzą z Patrycją Alenkuć. Choreografka przygotuje ich na wielki dzień, na który zaplanowanych jest wiele wspaniałych pokazów. Podczas finału zobaczymy kolekcje Violi Piekut, Angeliki Józefczyk, Male-Me, TheCadess, Bandida Como Yo, Acrimony Studios, Angeliki Witek, a także La Mu Moda. Czekają nas również pokazy Instytu Ubioru ASP: Angelika Sieńko i Anastasiya Zaretskaya.

 

Nie możemy się doczekać!

 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >