News

« wróć

Bankiet od cateringu "Czas na przerwę"

2023-10-10

Po Gali Finałowej całe napięcie zeszło z finalistów. Zdecydowanie pomogły im w tym pyszności od cateringu "Czas na przerwę", które czekały w formie bufetu.

 

Po ogłoszeniu zwycięzców goście oraz finaliści skierowali się na bankiet, który odbył się w tym samym budynku. Każdy zareagował uśmiechem, gdy zobaczył jakie smakołyki tam czekają. 

 

Był stół ze słonymi przekąskami, na którym można było znaleźć między innymi sałatki w miseczkach, łyżeczkę z pastą z tuńczyka, roladki, tartaletki z szarpaną wołowiną, koreczki i wiele innych. Nie uwierzylibyście jak szybko talerze stawały się puste!

 

Obok znajdowały się także słodkie stoły, a na nich makaroniki, tiramisu, ptysie, pralinki... W zasadzie wszystko, czego można było zapragnąć po tak emocjonującym wieczorze!

 

Bankiet okazał się wspaniałym czasem, podczas którego goście mieli szansę porozmawiać z finalistami. Celebrowaliśmy zwycięstwo Aleksandry Łady i Iwo Faliszewskiego, wspominaliśmy najlepsze momenty podczas zgrupowania, a uśmiechom nie było końca.

 

Dziękujemy Czas na Przerwę! Wszystkie potrawy były wykwintne i zgodne z ideą zdrowego odżywiania. Wy również możecie skosztować ich jedzenia: Czas na Przerwę. Polecamy :)

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >