News

« wróć

Backstage półfinału THE LOOK OF THE YEAR 2023

2023-07-14

10 lipca odbył się półfinał THE LOOK OF THE YEAR 2023. Miał miejsce w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Półfinalistów czekały dwa etapy, a następnie ogłoszenie wyników.

Już o 10:00 zjawili się pierwsi kandydaci. Po odebraniu swojego numerka, kierowali się na indywidualne rozmowy z jury. W pokoju spotkali się z organizatorami Konkursu oraz przedstawicielami agencji More Models. Jury zadawało pytania, które umożliwiały bliższe poznanie półfinalistów. Rozmowy trwały do około 15:00. 

W międzyczasie odwiedził nas Mateusz Szymkowiak z Pytania na Śniadanie. Przeprowadził krótkie wywiady z półfinalistami oraz laureatami konkursu. Porozmawiał z Laurą Palką - zwyciężczynią THE LOOK OF THE YEAR World 2018 oraz z Fabianem Kosińskim - zwycięzcą THE LOOK OF THE YEAR Poland 2022.

Drugim etapem był pokaz w bikini. Półfinaliści piątkami prezentowali się przed jury w strojach kąpielowych. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć ich sylwetki. Zaraz po pokazie nastąpiło ogłoszenie wyników. Szczęśliwa 20tka została wywołana na środek - finalistów zaprezentujemy w kolejnym wpisie!

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >