Uczestnicy

« wróć

9. Paulina

2017-08-14

Zagłosuj na Paulinę! Wyślij sms o treści LOOK.9 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z Czechowic-Dziedzic, jest to małe miasto na Śląsku. Mam 19 lat. Na codzień jestem uczennicą 4 klasy technikum o profilu Organizacja Reklamy.

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... każdy powinien swoje predyspozycje wykorzystać, a jestem w takim wieku, w którym należy poważnie myśleć o swoim życiu i o tym co chciałoby się w przyszłości robić i osiągnąć, a ja poważnie myślę o modelingu.

Idealna modelka ... powinna kochać modę, czuć się na wybiegu jak "ryba w wodzie" , a przede wszystkim traktować tę pracę poważnie, jak zajęcie, które chce i pragnie się wykonywać od zawsze i najlepiej jak się potrafi.

Inspiruje mnie ... Z branży mody inspirują mnie osoby, które mimo utrudnień w życiu i przeszkód, które wydają się nie do pokonania, potrafią postawić na swoim, wyjść do ludzi i powiedzieć, że jestem tu, bo to kocham, tak jak zrobiła to Melanie Gaydos. Oprócz niej uwielbiam Jakoba Kosela i Jessicę Mercedes, za ich pozytywna energię, która potrafią przełożyć na innych ludzi, za dążenie do spełnienia marzeń oraz radość życia.

Moim największym marzeniem jest ... zaistnieć w branży modelingu i wystąpić w pokazie Victoria's  Secret oraz w pokazach Mariusza Przybylskiego, Dawida Wolińskiego, a także Roberta Kupisza.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... praca modelki przyniosłaby mi ogromną radość , zrealizowałabym pasję życiową, robiłabym coś, co od dziecka kocham, a chyba o to chodzi młodym ludziom, gdy wybierają sobie zawody i muszą wykonywać je przez całe życie, aby robili to z radością i z uśmiechem na twarzy, aby praca przynosiła satysfakcję, a nie była wymuszonym obowiązkiem.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >