Uczestnicy

« wróć

9. Marta

2016-08-11

Zagłosuj na Martę! Wyślij sms o treści LOOK.9 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 17 lat, uczę się w liceum, w wolnym czasie śpiewam i gram na gitarze, uprawiam różnego rodzaju dyscypliny sportowe: pływam, biegam, gram w tenisa, latem pływam na desce windsurfingowej, a zimą jeżdżę na snowboardzie. Moją pasją jest taniec i dlatego od 4 lat tańczę w Częstochowskim Teatrze Tańca.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… zawsze fascynował mnie świat modelingu oraz wiele osób mówiło mi, że mam predyspozycje do tego, aby być modelką.

Idealna modelka to… zgrabna, szczupła, wysoka dziewczyna o nieprzeciętnej urodzie, powinna być również dojrzała emocjonalnie oraz mądra, ponieważ w modelingu nie tylko wygląd ma znaczenie.

Inspiruje mnie… Taylor Hill, ponieważ w wieku 19 lat została modelką jednej z najbardziej znanej marki na świecie Victoria's Secret, co jest według mnie wielkim osiągnięciem. Ma wyjątkową urodę oraz wyróżnia się również swoją osobowością.

Moim największym marzeniem jest… zostać modelką Victoria's Secret, ponieważ bardzo podoba mi się look tej firmy, a modelki zawsze są uśmiechnięte i wesołe.

Powinna wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… jestem osobą otwartą, odważną, ambitną, uwielbiam podróżować, mam nieprzeciętną urodę, a przede wszystkim z dumą chciałabym reprezentować Polskę na wybiegach całego świata.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >