Uczestnicy

« wróć

9. JULIA K.

2018-08-14

Zagłosuj na Julię! Wyślij sms o treści LOOK.9 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem uczennicą liceum na profilu biologiczno-chemicznym, stąd też moje zainteresowanie biotechnologią oraz medycyną estetyczną. Interesuję się także modą. Wolny czas staram się spędzać z przyjaciółmi oraz rodziną. Swoją przyszłość chciałabym związać z modelingiem, ponieważ chcę spróbować czegoś nowego, co rzuci inne spojrzenie na świat.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... uważam, że mam duży potencjał, który warto wykorzystać. Moja nietypowa uroda wzbudza duże zainteresowanie wśród ludzi.

Idealna modelka to ... osoba, która jest otwarta na świat. Lubi doznawać nowych, nieznanych dotąd wrażeń, szybko odnajduję się w różnych sytuacjach, ale także łatwo nawiązuje nowe znajomości.

Inspiruje mnie ... Cara Delevingne, ponieważ dzięki jej silnej osobowości oraz urodzie zaszła na wysokie szczeble modelingu. Dzięki zawziętości umie się samorealizować i spełniać swoje marzenia, jednym z nich jest zaistnienie w branży aktorskiej.

Moim największym marzeniem jest ... poznanie oraz wzięcie udziału w pokazie Karla Lagerfelda, ponieważ byłby to ogromny zaszczy założenia jednej z jego przepięknych oraz inspirujących kreacji.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... posiadam dużą zawziętość, która przydaje się w świecie modelingu. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi i otoczenie. Dobrze radzę sobie z pogodzeniem kilku spraw nakładających się na siebie w jednym momencie.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >