Uczestnicy

« wróć

8. JAKUB R.

2018-08-14

Zagłosuj na Jakuba! Wyślij sms o treści LOOK.8 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem mega pozytywną i sympatyczną osobą, kocham ludzi, nie lubię nudy i narzekania! Od zawsze moje życie związane jest ze sportem, 14 lat grałem w piłkę nożną, gdzieś pomiędzy przewijał się jeszcze boks i judo. Obecnie pracuję jako trener w parku trampolin, a moją pasją jest siłownia oraz ciągły rozwój osobisty. Uwielbiam pomagać innym oraz chciałbym w przyszłości dać Światu coś od siebie!

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ ... chciałem spróbować swoich sił w modelingu i zostać modelem światowej klasy. Od zawsze mam gdzieś z tyłu głowy to, że chcę byś osobą sławną, medialną, podróżować po świecie i zarażać innych swoimi pasjami do modelingu, aktywnego, a zarazem zdrowego trybu życia, do rozwoju osobistego i udowodnić, że zwykła osoba może stać się autorytetem dla innych.

Idealna model to ... taki, który przede wszystkim ma dużą charyzmę do działania, ma poukładane w głowie i doskonale wie co chce robić w swoim życiu. Powinien być również zdyscyplinowany, inteligenty oraz z łatwością nawiązywać kontakt z ludźmi jak i być osobą medialną. Jeżeli chodzi o ideał to powiem szczerze, że każdy jest idealny na swój sposób, mogę wymienić kilka nazwisk modeli światowej klasy: Simon Nessman, Tomas Skloudik, Mariano Di Vaio, Corey Baptiste...

Inspiruje mnie ... Mariano Di Vaio Włoch z krwi i kości, Mariano to prawdziwy mistrz autokreacji oraz ideał dla wielu początkujących modeli w tym także dla mnie. Włoch doskonale wiedział jak wykorzystać swoją urodę i atuty przez co podbił serca wielu ludzi, osiągnął wielki sukces dzięki czemu stał się ikoną mody, a w dodatku stworzył swoją własną markę!

Moim największym marzeniem jest ... pewnie tak jak dla każdego modela chodzenie po wybiegach dla najsławniejszych marek na całym świecie: Louis Vuitton, Gucci, Emporio Armani, Calvin Klein... Marzy mi się również wzięcie udziału w New York Fashion Week. Oczywiście chciałbym mieć tą przyjemność zaprezentowania się na wybiegach Polskich projektantów: Robert Kupisz, Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski i wielu innych.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... jestem wysoki, dbam o swoją sylwetkę, mam w sobie coś co mnie wyróżnia, szybko nawiązuje kontakt z ludźmi i mógłbym wypisywać te przykłady jeszcze godzinami... ale prawda jest taka, że nie bez powodu w dniu castingu w Warszawie wybrałem się do galerii i teraz jestem w finale. Już w tym momencie czuję się zwycięzcą, ale wiem, że dzięki wygranej w konkursie otworzą się przede mną drzwi do spełniania marzeń! Kiedy już osiągnę swój cel wiem, że to ja będę mógł pomagać innym realizować marzenia!

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >