Uczestnicy

« wróć

8. Alek

2016-08-11

Zagłosuj na Alka! Wyślij sms o treści LOOK.8 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: W tym roku kończę 18 lat, na co dzień uczę się w liceum. W wolnym czasie oglądam filmy oraz jeżdżę na rowerze szosowym. Razem z moją siostrą, z którą mam świetny kontakt, lubię oglądać seriale. Jedną z moich pasji jest właśnie kolarstwo szosowe. Jazda na rowerze daje mi mnóstwo pozytywnej energii i przeznaczam na nią każdą wolną chwilę.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… jest to dla mnie okazja by zaistnieć w świecie mody oraz w pewnym sensie promocja mojej osoby. Dzięki temu poznaje środowisko modowe oraz wiem, jak wbrew pozorom ciężka może być praca modela. Od kiedy byłem mały, myślałem o tej branży jako sposobie na życie, jednak wtedy to były tylko dziecięce marzenia. Dzięki temu konkursowi mogę je spełnić!

Idealny model to… mężczyzna zdecydowany i zdeterminowany, dążący do celu, który sobie postawił, przy tym otwarty na nowe dla niego propozycje, jednak nie sprzeczne z jego światopoglądem. Powinien potrafić słuchać uwag ludzi bardziej doświadczonych w tej branży od niego oraz szybko je wprowadzać w swoją pracę. Cechy wyglądu ciężko ująć w jednym zdaniu, ponieważ każda osoba może mieć te słynne "coś" w sobie, co przyciągnie uwagę. Musi też być "świeży", nietypowy z wyglądu oraz pewny siebie w tym co robi.

Inspiruje mnie… Anatol Modzelewski, ponieważ jest bardzo charakterystycznym modelem. Według niektórych ma cechy, które go eliminują w pracy modela (nie ma idealnie prostego nosa oraz ma na nim bliznę), ale to właśnie te elementy go wyróżniają przez co osiągnął bardzo dużo w krótkim czasie. Chciałbym, żeby moja kariera potoczyła się tak dobrze jak jego.

Moim największym marzeniem jest… pójście w pokazie Goshy Rubchinskiyego. W swoich kolekcjach stawia na przekazanie realiów Rosji, a w lookbookach oraz pokazach nie bierze modeli reprezentujących typowy kanon piękna, ale przede wszystkim stawia na ich oryginalność. Dodatkowo nie jest tylko projektantem, ale także fotografem oraz reżyserem. We wszystkich swoich pracach chce pokazać jedną, spójną historię.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… uważam, że to najwyższa pora w moim życiu na przełom oraz podjęcie ciężkiej pracy nad kreowaniem przyszłości, która związana będzie z światem mody.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >