Uczestnicy

« wróć

7. ZUZA

2018-08-14

Zagłosuj na Zuzę! Wyślij sms o treści LOOK.7 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie:  Jestem uczennicą liceum ogólnokształcącego w Poznaniu o profilu architektonicznym. Interesuje mnie architektura, sztuka, moda, sport, podróżowanie i poznawanie świata, przez co moich zainteresowań wciąż przybywa. Uważam, że życie jest za krótkie, żeby  siedzieć w miejscu, dlatego zawsze coś robię. Wychodzę na rower, trenuję freestyle na rolkach, spotykam się z przyjaciółmi, ćwiczę, rysuję, czytam książki i robię wiele innych interesujących mnie rzeczy. 

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… nie raz słyszałam, nawet od przypadkowych ludzi, że powinnam spróbować w modelingu, że mam predyspozycje. Było to takie moje małe, skryte marzenie, które spełnia się dzięki mojej przyjaciółce, również finalistce THE LOOK OF THE YEAR 2018, z którą razem wybrałyśmy się na casting.
 
Idealna modelka to… dziewczyna pełna pasji, z mocnym charakterem, ciekawa świata, zaangażowana w to, co robi, wysportowana, otwarta na nowe wyzwania, wykazująca się dobrem i inteligencją.
 
Inspiruje mnie ... Behati Prinsloo, ponieważ pracę w branży modelingowej zaczęła przypadkiem w młodym wieku, a osiągnęła wielki sukces. Jest bardzo pozytywna i naturalna, ceni sobie życie prywatne, nie wstydzi się pokazać bez makijażu i mimo dwóch ciąży, może pochwalić się nienaganną sylwetką. 
 
Moim największym marzeniem jest ... udział w pokazie Victoria's Secret. Chciałabym przeżyć te emocje i panującą tam atmosferę nie tylko jako widz, ale jako część całego show, ponieważ już z perspektywy odbiorcy są one niesamowite. 
 
Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ … jestem zdyscyplinowana i gotowa do ciężkiej pracy, bardzo lubię dbać o siebie, o swoje ciało, co jest ważne w pracy modelki. Lubię podróżować, więc nawet nagłe wyjazdy nie stanowią dla mnie problemu. Wygranie pomogłoby mi poznać świat i spełnić wiele marzeń moich i moich bliskich. 
 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >