Uczestnicy

« wróć

7. Julia

2017-08-14

Zagłosuj na Julię! Wyślij sms o treści LOOK.7 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie:  W tym roku idę do pierwszej klasy liceum. Swój wolny czas lubię spędzać aktywnie, lubię każdy rodzaj sportu. Moją największą pasją jest jazda konna. Lubię podróżować, odkrywać ciekawe miejsca i poznawać nowych ludzi. Interesuję się fotografią, modą i zoologią.

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… moim marzeniem jest, by zostać modelką, a uważam, że ten konkurs daje mi duże możliwości na pokazanie swojej osoby i zaistnienie w tym świecie.
 
Idealna modelka to… Candice Swanepoel - ma nienaganną figurę, piękną urodę oraz cudowną osobowość. Ponadto współpracowała z najlepszymi domami mody oraz jest aniołkiem Victoria's Secret, przez co zdobyła największą sławę. 
 
Inspiruje mnie ... Karl Lagerfeld - niemiecki projektant, dzięki któremu dom mody Chanel nie stracił na popularności i świetnie odnalazł się w roli kontynuowania dzieł Gabrielle Chanel.
 
Moim największym marzeniem jest ... wziąć udział w pokazie Victoria's Secret oraz współpracować z takimi domami mody jak Gucci czy Versace.
 
Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ … jestem osobą zawsze dążącą do celu i zdeterminowaną. Dobrze czuję się zarówno przed aparatem jak i na wybiegu. Wygrana w THE LOOK OF THE YEAR pozwoli spełnić moje marzenie, a także zaistnieć w świecie mody. Nabiorę doświadczenia w modellingu,zwiedzę wiele miejsc oraz poznam ciekawych ludzi.
 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >