Uczestnicy

« wróć

7. Aleksandra

2016-08-11

Zagłosuj na Aleksandrę! Wyślij sms o treści LOOK.7 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 19 lat, jestem tegoroczną maturzystką i przyszłą studentką na Uniwersytecie Gdańskim. Pochodzę z Elbląga. Moje zainteresowania to muzyka, taniec i podróże. Swój wolny czas staram się spędzać aktywnie. Lubię kontakt ze zwierzętami, działa to na mnie odstresowująco i relaksująco, jest ucieczką od problemów. 

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… namówili mnie moi bliscy, którzy bardzo we mnie wierzą i szczerze mi kibicują. Postanowiłam więc spróbować swoich sił. Ponadto uważam, że jest to szansa, dzięki której mogę zaistnieć w świecie modelingu, który mnie fascynuje. 

Idealna modelka to… według mnie osoba, która powinna posiadać przede wszystkim odpowiedni wzrost i wymiary. Powinna także przyciągać uwagę niespotykanymi rysami twarzy. Spojrzenie również odgrywa ważną rolę w modelingu, musi być magnetyczne i przykuwające uwagę. Natomiast jeżeli chodzi o cechy charakteru to idealna modelka powinna mieć łatwość w nawiązywaniu relacji, być otwarta na ludzi, skora do współpracy i pełna pokory.

Inspiruje mnie… Adriana Lima. Jest wysoka, ma proporcjonalną sylwetkę i charakterystyczną twarz. Ma bardzo oryginalny typ urody, ciemne włosy i jasne oczy, co wyróżnia ją na tle pozostałych. W świecie mody moją inspiracją są modelki Victoria's Secret.

Moim największym marzeniem jest… zostać aniołkiem Victoria's Secret, ponieważ podoba mi się prezentowana kobiecość, która jest pełna wdzięku i zmysłowości. Pokazy Victoria's Secret są spektaklem, w którym główną role grają zjawiskowo wyglądające modelki, a to wszystko otoczone jest teatralną aurą - skrzydła z piór, piękna bielizna, biżuteria, muzyka - to sprawia, że chciałabym w tym uczestniczyć. 

Powinna wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… myślę, że każdy z nas wziął udział w THE LOOK OF THE YEAR z myślą o wygranej.  Wszystkie dziewczyny jak i chłopcy mają predyspozycje do tego żeby wygrać ten konkurs. Ja również chciałabym wygrać. Uważam, że mam szanse ze względu na umiejętność swobodnego prezentowania się na wybiegu, szybko oswajam się z otoczeniem, jestem pewna siebie, energiczna, nie boję się wyzwań, wręcz przeciwnie, chętnie stawiam im czoła. Poza tym spełniam wymagania wymiarów sylwetki.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >