Uczestnicy

« wróć

6. Kuba

2016-08-11

Zagłosuj na Kubę! Wyślij sms o treści LOOK.6 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z Jeleniej Góry. Od września rozpocznę naukę w liceum. Interesuje się geografią i lotnictwem. W przyszłość chciałbym studiować architekturę i urbanistykę lub logistykę transportu. Trenowałem koszykówkę i tenisa. Moją pasją są podróże.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… chciałem spróbować swoich sił w modelingu. Chciałem również poznać nowych ludzi, jak również nauczyć się nowych rzeczy, które będą przydatne w pracy modela.

Idealny model to… taka osoba, która umie odnaleźć się w różnych miejscach jak i również w towarzystwie różnych ludzi. Powinien wyróżniać się na tle innych, czyli powinien posiadać ciekawą twarz, a przed wszystkim odpowiednie wymiary.

Inspiruje mnie… Robert Kupisz, ponieważ pomimo swojego wieku czuje się młody. Tworzy ciekawe kolekcje, które chętnie noszą ludzie zarówno starsi jak i młodsi.

Moim największym marzeniem jest… udział w Fashion Week w Paryżu i Londynie. Chciałbym chodzić po wybiegu w kolekcjach znanych projektantów. Przy okazji poznałbym nowych ludzi i kultury. Drugim moim marzeniem jest wyjazd do Azji na kontrakt.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… ponieważ jestem jednym z najmłodszych chłopaków w konkursie, myślę że gdybym wygrał miałbym najwięcej czasu na rozwinięcie swojej kariery. Poza tym uważam, że dobrze chodzę po wybiegu i cały czas doskonalę swoje umiejętności. Na tle innych wyróżnia mnie moja karnacja. Myślę, że wyróżnia mnie także moja twarz.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >