Uczestnicy

« wróć

6. JANEK

2018-08-14

Zagłosuj na Janka! Wyślij sms o treści LOOK.6 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Czytam 1 książkę dziennie, jem również raz dziennie, nie piję alkoholu, trenuję na siłowni 5 razy w tygodniu. od czasu do czasu robie post od jedzenia. Codziennie medytuję. Kocham każdy sport: sporty wodne, tenis, pływanie. Nie interesują mnie imprezy na których ludzie ciągle robią to samo i nic to nie wnosi do mojego życia, nie lubię powielać schematów i idę własną ścieżką, szanując ludzi dookoła. Może trochę przez rodziców bo zawsze mówili, że mogę wszystko. Tak bardzo jestem wdzięczny za to ile mi dali wartości, zawsze byli przy mnie, chcieli poświęcić mi w pełni swój czas. W wolnych chwilach uczę się śpiewać. Marzy mi się mieszkanie w Australii, wśród fal i przyrody, ucząc się serfować na falach bez żaglu. W życiu chcę zawsze pozostać sobą, robić to co sprawia mi przyjemność i rozwija. W przyszłości chcę mieć własną działalność, która będzie zmieniała ludzi, może start up z żywnością, która nie morduje zwierząt, jeszcze zobaczę, ale wiem, że na pewno mi się uda ! :)

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… mam aspiracje żeby brać udział w największych pokazach mody na świecie. Na casting trafiłem przypadkiem, poprzez zaproszenie przez przyjaciela.

Idealny model… powinien być pewny siebie, ale nie pyszny, kontaktowy, rozwijać się na wielu płaszczyznach, a nie tylko być przystojnym .

Inspiruje mnie… Jeremy Meeks. Podoba mi się ze względu na osobowość, historię i oczywiście jego wyjątkowy wygląd. 

Moim największym marzeniem jest… reklama bielizny Calvina Kleina, ponieważ do takich kampanii często są wybierani aktorzy, znane osoby, a ja sam w przyszłości planuje połączyć karierę modela z aktorstwem. :) 

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ…  Nie chce pisać kolejnych banałów i typowych haseł, dlaczego akurat to ja powiniem wygrać ten konkurs, ale wiem że posiadam pewne cechy, których zapewne inni konkurenci nie posiadają. Jak coś sobie postanowię, za wszelką cenę do tego dążę, jestem wyrozumiały i ciekawy świata, wykazuję się ogromną dyscypliną.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >