Uczestnicy

« wróć

6. Aleksander

2017-08-14

Zagłosuj na Aleksandra! Wyślij sms o treści LOOK.6 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: W tym roku ukończyłem liceum o zaczynam się uczyć na Uniwersytecie Łódzkim. Na co dzień trenuję lekkoatletykę. Jest to moja pasja oraz hobby, podobnie jak modeling. Uwielbiam poznawać nowe osoby oraz nawiązywać z nimi kontakty.

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… uważam, że jest to ogromna szansa, aby zaistnieć w świecie mody, który od małego zawsze mnie fascynował.

Idealny model to… dobrze zbudowany chłopak, który ma głowę na karku. Znajduję czas na wizyty na siłowni jak i gimnastykę szarych komórek.  Powinien być otwarty na różne pomysły i ludzi oraz wykazywać się kreatywnością i wyobraźnią. Co najważniejsze powinien być ambitny, tak aby ograniczenia nie były dla niego przeszkodą, a raczej wyzwaniem, by dawać z siebie więcej każdego dnia.

Inspiruje mnie… Jamie Dornan. Wspaniały model, tak samo aktor, który bez problemu powiązał ze sobą obydwie te pasje. Pracował dla wielu znanych marek takich jak Zara, Hugo Boss czy Dolce & Gabana. Bardzo motywuje mnie ta postać, ponieważ chciałbym osiągnąć tak samo wiele jak On.

Moim największym marzeniem jest… udział w kampaniach reklamowych Calvin Klein, Hugo Boss, Tommy Hilfiger... Od zawsze uwielbiałem ich stylizacje, ubrania, bądź perfumy. Myślę, że współpraca z nimi okazałaby się dla mnie wspaniałą przygodą.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ…  jestem osobą ambitną, która zawsze daje z siebie wszystko oraz potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Nie pozwoliłbym sobie na niewykorzystanie takiej szansy.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >