Uczestnicy

« wróć

5. Wiktoria

2016-08-11

Zagłosuj na Wiktorię! Wyślij sms o treści LOOK.5 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 17 lat, uczę się w liceum. W przyszłości chciałabym zostać lekarzem lub cukiernikiem. Moją największą pasują jest sport, modeling, a także uwielbiam piec torty, ciasta i ciasteczka. W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi, podróżować, odkrywać nowe miejsca. 

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… jest to dla mnie szansa na postawienie kolejnego kroku w dążeniu do kariery modelki. Uważam że udział w tym konkursie pozwoli mi się w pełni rozwinąć i nabrać doświadczenia w modelingu.

Idealna modelka to… według mnie węgierska modelka, Barbara Palvin, która swoją karierę rozpoczęła w wieku 13 lat!

Inspiruje mnie… modelki Victoria's Secret, ponieważ są to kobiety naturalnie pięknie, pokazy dzięki nim przemieniają się w fantastyczny spektakl. Jest efektownie, spektakularnie, kolorowo i oczywiście pięknie. Modelkom tym daleko do wychudzonych, anorektycznych modelek z pokazów haute couture. 

Moim największym marzeniem jest… udział w sesji zdjęciowej, której twórcą byłby Steven Meisel. Fotograf ten to prawdziwa gwiazda w branży mody. Tworzył kampanie dla najbardziej luksusowych domów mody na świecie: Versace, Valentino, Balenciagi czy Louis Vuitton. Jego prace są proste, a jak wiadomo w prostocie tkwi największe piękno. 

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… jestem osobą zdeterminowaną, potrafię pracować w stresie, bardzo dobrze czuję się przed aparatem. Od kilku lat pozuje przed obiektywem, a także brałam udział w pokazach mody. Wygrana w THE LOOK OF THE YEAR poszerzyła by moje horyzonty, dzięki niej mogłabym nauczyć się więcej, nabrać doświadczenia, a także podróżować i spełniać swoje małe jak i duże marzenia. 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >